Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ByeAlex-et miért szólják...

ByeAlex-et miért szólják ennyire le?

Figyelt kérdés

Olvastam újságban hogy mindenki utálja meg hogy a műfaj is szószerint leszarozta . Bele hallgattam egyik számába.. nem olyan rossz , sőt , furcsa de nem rossz .

Igaz nincs hangja .. de és ? Király L Norbinak vagy Hobonak sem volt olyan csúcs hangja ..



2013. ápr. 1. 03:04
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

azért szólják le, mert nincs hangja, és nem tetszik nekik, ahogy nekem sem.

u.i.: szerintem Király L. Norbit is elegen leszólják, ugyan ilyen alapon, viszont ő nem képviseli az egész országot, úgy, hogy neki, és kb. minden 3. embernek jobb hangja van Mo-n

2013. ápr. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Hobo csak a legnagyobb magyar ellenzéki volt a nyolcvanas évek magyar könnyűzenéjében... a másik kettő nem csak tehetségtelen is, de percember. pár év múlva az anyjuk sem fog rájuk emlékezni, mikor Hobóról még mindig könyveket írnak.
2013. ápr. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Azért szólják le, mert őt küldték ki az ország nevében, pedig az itthoni versenyen szinte mindenki jobb volt nála. Így csak "leégeti" magát és az országot is az egész világ előtt. Mindenesetre én szurkolok neki, felkelti magára a figyelmet az biztos :D
2013. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
mert szar és gáz!
2013. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Én csak félig hallottam egy számét, úgy, hogy fogalmam se volt, mi az. Aztán barátnőm mondta, hogy ő képviseli hazánkat az Eurovíziós Dalfesztiválon. Nem akartam elhinni... A hangja jellegtelen, a szövege gagyi, és maga az egész zenéből hiányzik az eredetiség.

No de ha másnak tetszik, ő gondja-baja. :)

2013. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert eladta magát. Ő elvileg valami underground ember, erre ő megy Eurovízióra. Szóval a saját "alter" közönségének egy része most ezért fordult el tőle. A kommersz zeneipar pedig azért nem bírja, mert túl alternatívak az eddigi számai.
2013. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Mert a hozzá hasonló előadók pont ennek az eurovíziós giccsparádénak az ellentétét képviselik.

Nekem ettől függetlenül tetszik a szám. :)

2013. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha már ő képvisel minket nem kéne leszólni szerintem furcsa, de nem rossz számai vannak, és mindesetre jobb annál sok tuctuc-os baromságnál ami mostanában megy. annyi biztos hogy erre a dalra fel fognak figyelni mert baromi furcsa :D
2013. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!