Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak olyan metálos boltok,...

Vannak olyan metálos boltok, ahonnan lehet online rendelni Metál együttesek pólóit?

Figyelt kérdés

De olyat,ahol a kevésbé ismertebb zenekarok pólóit is lehet,pl Cannibal Corpse.


Van ilyen?


Előre is köszönöm!


(google már nem a barátom,mert összevesztem vele,úgyhogy hanyagoljuk a "google a barátod" jellegű válaszokat.Köszönöm).



2013. ápr. 1. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:

tőlük általában lehet rendelni,mivel még csak nemrég költöztek át új helyre erre várni kell(legalább is 28.-án még nem lehetett rendelni),de szerintem hamarosan megint lehet,rengeteg fajta ruha van,én már vásároltam tőlük,minőségben és árban is jók,azt sajnos nem tudom hogy mikortól lehet rendelni,de ha írsz nekik e-mailt akkor biztos mondanak valami pontosat

[link]

2013. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de ahogy elnézem ott is inkább ezeknek az ismertebb zenekaroknak a pólóit lehet kapni...Slipknot,Motörhead,stb... és nagyon kezdem már unni,hogy az underground bandák pólóit sehol nem tudom beszerezni.

Azért köszönöm.


Jöhet még válasz,ha valaki tud ilyen boltot!

2013. ápr. 1. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Cd-pincét. Náluk leadod a rendelést, és ha tudják amcsiból importálják a cuccot!


[link]

2013. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,még nincs kint nekik a teljes választék,de lehet kapni kevésbé ismert bandáktól is pólókat
2013. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mit értesz underground alatt, de a Cannibal Corpse sem az...

[link] ez egy debreceni bolt, de postáznak is. Elég tűrhetőek az árak, sőt néha vannak 50%-os akciók is a készletre

[link] na, itt aztán van választék és elég jó minőségű cuccok, de 5-6000 Ft egy póló, és ha nincs készleten kb 1 hónapot kell várni. Ez egyébként egy budapesti üzlet, a CD pince, de van házhoz szállítás futárral.

2013. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na, közben kiírták a CD pincét is, amíg bámészkodtam az oldalon...
2013. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyik választ,a rocknessben már találtam is :)


"hát nem tudom mit értesz underground alatt, de a Cannibal Corpse sem az... "


Úgy értettem,hogy nem divatos,nem "mainstream" zene,mint mondjuk a slipknot,disturbed,stb...tudtommal azokra használják az underground kifejezést,ami nem a nagyközönségnek szól,hanem egy bizonyos rétegnek. De ha tévedek,akkor elnézést persze :)

2013. ápr. 1. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Itt még esetleg találhatsz. :)

2013. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. ápr. 2. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!