Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Még meddig fokozódik a Justin...

Még meddig fokozódik a Justin Bieber mánia?

Figyelt kérdés
Nálam napról napra fokozódik és az egész világban egyre nagyobb sztár! Meddig fok fokozódni ez a nagy mánia?

2013. ápr. 1. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokáig, mert ha majd 30 éves lesz, nem lesz nagy szám. De most még: Úr Isten, de helyes!!;Milyen cuki!!;

Majd ha megöregszik, akkor meg: De helyes VOLT!!;Milyen Cuki VOLT!!

2013. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:


Ne...megfertőzöl!!! :$

Habár én már immunis vagyok.:D ^^

És hogy kérdésedre választ adjak,amíg meg nem hal. :$ xd

(bocsi)

2013. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont kezd abbamaradni a Bieber mánia, legalább is nem találkozok vele annyira mint 1 éve.

(Egyébként nagyon nem értem a rajongóinak a gondolkodási módját, a többségük gyerek és befolyásolható. Rajtam és rajtad kívül sokan nem értik az egészet, főleg amiket megtesznek. Csak egy példa,egy összegzés, ami jól mutatja,hogy miért tartanak egy valakiért rajongó személyt őrültnek.


Supernatural fandom: Rallies people to contribute to the various charity organizations in the actors' names. Performs random acts of kindness to set a world record for Misha Collins.

Cumberbatch fandom: Sponsors him during his biking marathon to raise money for charity.

Hiddleston fandom: Raises tons of money for charity in his name.

Groban fandom: Supports various local and global charities as well as Groban's own charity.

Doctor Who fandom: Successfully gets Matt Smith to carry the Olympic torch.

Beiber fandom: Cuts themselves to get him to stop smoking weed as an attention ploy, while completely disregarding the seriousness of cutting for those with a serious mental disorder.


És az emberek az utolsóra kapják fel a fejüket,nem az előtte felsorolt dolgokra. )

2013. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ~Ash~ ***** válasza:
29%
Én napról-napra egyre jobban imádom *-* xd
2013. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem 1-2 éve nagyobb volt ez a rajongás.

Mára már egy csomó cikkben hangot adnak annak is,hogy mennyire nagyképű lett,és elég gyakran törvényt szeg.

2013. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!