Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik húrt éri meg jobban...

Tankcsapda9885 kérdése:

Melyik húrt éri meg jobban megvenni és mért? :D (Basszus húr) D'Addario (acél), Warwick piros (acél)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 20:28
 1/5 anonim válasza:
Én konkrétan 8-as D'Addario-t szoktam használni ami elég jó bár én elketromos gitáron szoktam játszani....
2013. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elektromosra és basszusra is D'Addario-t használok. Akusztikusra, meg néha elektromosra is Ernie Ball-t.
2013. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

D'Addario. A Warwick piros kukás.

Esetleg Rotosound, de a dáridónál jobbat úgysem fogsz kapni.

2013. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) most Elixirem van :) de utána majd ha szarrá megy majd veszek rá acél bevonatosat :)
2013. ápr. 2. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Acél bevonatost? Olyat nem hiszem, hogy veszel. :)


Bevonat a coating és általában élettartam hosszabbítási céllal polimer szokott lenni.


Amiről te beszélsz, az wrapping, vagyis a tekercselés, hogy a középső acélmag köré milyet tekernek, acélt, nikkelt, stb.

Abból is van a Chrome Bass és a ProSteels, ha acél kell.

2013. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!