Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ujra feltör a Backstreet boys?

Ujra feltör a Backstreet boys?

Figyelt kérdés

Sok.sok éve szerettem öket,de ugye felnöttem,és kinöttem...

Ma a Vivàn leadtak egy szàmo,nem néztem oda,tudtam kik éneklik.

VAJON ÀTTÖRHETNEK UJRA?

http://www.youtube.com/watch?v=dmT2Te1xjrY


2009. szept. 20. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Nem, leáldozott nekik. Megöregedtek és más stílusok számítanak menőnek.
2009. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem se futnak be újra. De a slágereik megmaradnak mindörökké! Get Down, I Want It That Way, Larger Than Life, Drowning, The Call, Shape Of My Heart, I Still, Everyone, Inconsolable... Ezek mind megmaradnak nekünk. Köszönjük a Backstreet Boys-nak :)
2010. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves vagyok. Kiskorom óta folyton BSB-t hallgatok! Mondhatom, hogy ezen nőttem fel! Soha nem csengett le és szerintem igen is haladnak a korral, vannak új stílusú számaik! És amíg van aki őket hallgatja (MÁRPEDIG VAN), akkor semmi gond! Remélem nem én vagyok az egyetlen aki 1D, m Justin Bieber helyett a régi fiúbandákat hallgatja! ;))
2012. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és az előzőhöz hozzátéve, nem öregedtek meg!!!! 32-38 évesen már öregnek számít valaki???
2012. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vállt be, ugyanis a BSB még mindig ugyanolyan híres. A kérdés óta sok dolog történt, a legutóbbi albumuk a DNA tavaly jelent meg és teltházas arénás koncerteket adtak! Ők a leghíresebb fiúbanda a 90es évekből, és sokan szeretnek nosztalgiázni, az igazi rajongók az új dalokra is jót tomboltak a pesti koncerten!😊 És hihetetlen aranyosak és jófejek, nem hordják fent az orrukat, olyan kedvesek és közvetlenek, első találkozásnál már azt érzi az ember, hogy ezer éve barátok.

Már mindenki családos apuka, és 40+ korba léptek, de ha megnézitek a Don't go breaking my heart klipet, vagy akár a DNA tour bármelyik koncertjét, látjátok hogy mennyi energiájuk van még mindig és akkor showt adnak hogy leszakad a mennyezet!!

2020. okt. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!