Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnek magyar szamokat...

Honnan tudnek magyar szamokat ingyen letolteni? Bikini, Hobo, Edda, Omega szamokat szeretnek talalni. Elore is koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 09:02
 1/6 anonim válasza:

Szia!

ezen nagyon jó zenék vannak,be kell hozzá regizni

én firefoxal szoktam őket letölteni

[link]

2009. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg ugyetlenkedek a szamitogeppel, fogalmam nincs mi az a firefox, de megprobalom! koszonom a valazod
2009. szept. 24. 06:43
 3/6 anonim ***** válasza:

off:

Elsőnek, www.momu.hu-ról hogy kell számot letölteni? :/ Már regisztráltam.

2009. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A firoxal tudsz letölteni kell hozzá telepíteni a Download Helper,és amikor megy a szám arra rá katintasz és tölti ahova te akarod.Sajna nem tudom érthetőben leírni.

remélem sikerül.Kérdező neked nem tudom hogy tudnék segíteni,megpróbálok keresni valami oldalt. vagy esteleg msn-en cím vagy e-mailben küldök zenét ha gondolod.

2009. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nah találtam is egy másik oldalt,ehhez nem muszáj firefox(amúgy az egy böngésző mint az explorer)

Be írod mit keresel,ki adja és rá katintasz,be add egy másik oldalt,ott megint katt amit le akarsz tölteni,és utána hogy save(itt meg kell adnod hogy hova töltse le a gépeden,ne felejtsd el hova menti)ez kis idő bele kerül,utána a számítógépen megkeresed és lehet hallgatni :)remélem sikerül...majd írd meg :)

[link]

2009. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amúgy ezeken ti találtatok magyar zenét?

Hogyan?

2012. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!