Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Annyeong, Bigbang fanok!...

Annyeong, Bigbang fanok! Melyik szám volt az első amit hallottatok tőlük, és ki a kedvenc?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2013. ápr. 5. 15:13
1 2
 1/14 anonim válasza:

első szám: Haru Haru

kedvenc: TOP&GD

2013. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ismerős,köszi! :)
2013. ápr. 5. 16:29
 3/14 anonim ***** válasza:

első szám: fantastic baby azt hiszem

kedvenc: GD <3

2013. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

annyeong!^^

első szám: Fantastic baby *o*

kedvenc: GD,Taeyang..:3

2013. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

első szám: fantastic baby

kedven G-DRAGON <3<3

2013. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első Bigbang-szám: Lollipop ft. 2ne1


És utólag derült ki, hogy GD és T.O.P, akiket már korábban is hallgattam (Act like nothing happened, Turn it up, Heartbreaker, Butterfly, A boy, Breath) is ebbe a bandába tartoznak *-*


Kedvenc: T.O.P az első perctől kezdve az utolsóig!

2013. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Fantastic Baby

GD

2013. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fantastic baby :3

És szépen sorba minden...(: Eleinte utáltam a többi számukat, de mára már imádom *-*

Kedvenc: T.O.P (több ok miatt is) és talán G-Dragon is :33

2014. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A Fantastic baby volt az első.

Meg kell, hogy mondjam, mikor először láttam, szinte dobtam egy hátast. "Ez meg mi a búbánatos tehénsz@r?!", csaptam a homlokomra. (Már korábban szerettem egy kpop bandát, a B.A.P-t, ezért további előadók után kutattam és láttam, hogy a Bigbang említett videója nagyon nézett, így kíváncsiságból megnyitottam.) Először is hüledeztem G-Dragon haja miatt, másodszor a zene sem volt szalonképes, harmadszor meg T.O.P zöld szemöldöke verte ki a biztosítékot (a többit inkább hadd ne említsem). Viszont velem az szokott lenni, hogyha nem tetszik egy klip, de valami mégis megfog benne, akkor még egyszer megnézem, már csak mazochistaságból is. Aztán azon kaptam magam, hogy napok óta újra és újra megnézem a klipet (B.A.P videók mellett gyakran megjelent), sőt csekkoltam a Monstert is, ami már elsőre úgy-ahogy tetszett. Szóval három dolog történt párhuzamosan.

1: kezdtem megkedvelni a Fantastic babyt (hiányzott az életemből egy olyan szám, mint a Gangnam style vagy a What does the fox say...),

2: A Monsterben a fiúk alakítása is jobban bejött, nem gondoltam őket annyira szokatlannak (mert ugye addig a B.A.P-hez voltam szokva),

3: Kifejezetten szíven ütött, G-Dragon valójában mennyire jól néz ki...

Megnéztem a többi klipet, de mikor eljutottam G-Dragon Crooked daláig... Szinte felvonyítottam, mert megtetszett a szám már első hallásra, G-Dragon kinézetéről nem is beszélve! Annyira sokkolt a szexisége, hogy kis híján lefordultam az ágyról és keresztet vetettem. Bár eléggé alacsony, 170 centi, és én általában a magas pasikra bukok (Zelo XD), ő mégis levett a lábamról. Ezek után jöttek a nyomozgatások, önéletrajz bújások, szokásos...

Nem lepek meg senkit azzal, ha azt mondom, mára egyenesen nyáladzom G-Dragonra. Már a neve miatt is, mert imádom a sárkányokat. Sőt, ha ő is tudná, mennyire, feleségül venne. ㅋㅋ Szeretem a rappjét, nem monoton módon csinálja (mint a nyugati rapperek), és van egyénisége, ezt különösen díjazom benne.

Hogy ki a kedvencem? Abszolút Sárkányka.

2015. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Természetesen fantastic baby, habár legelőször a lollipop-ot hallottam, de az nem teljesen bigbang szám és azt is a 2ne1 miatt halgattam meg. :D

Legfőbb kedvencem Daesung, a mindig jókedvű, vicces és jószivű ember. ^^

2015. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!