Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már nagyon régóta úgy érzem,...

Már nagyon régóta úgy érzem, hogy gyengébb, fátyolosabb a hangom. Mintha valami lenne a torkomon, köszörülnöm kell. Nem is jönnek ki olyan szépen a hangok mint régen, pedig mivel énekelek, ezért jó lenne. Hogyan hozhatnám rendbe?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta fennáll a probléma. Rendbe jöhet e még a hangom vagy törődjek bele, hogy tönkretettem?
2013. ápr. 7. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyennel már én is találkoztam, több oka is lehet.

1. Cigizel... azt hiszem, ezt nem kell részletezni, a cigi árt a hangnak. És csak egyre rosszabb lesz... (Tapasztalat)

2. Most szoktál le... (Leszokás után egy darabig még mindig küszködtem vele)

3. Túlerőltetted.... Lehet, hogy csak pihentetni kéne... Minél inkább énekelni akarsz, annál rosszabb lesz. (Tapasztalat)

4. Lehet lelki eredetű is, mostanában kicsit rosszabbul érzed magad, mint szoktad, ez is kivetülhet.

5. Vagy valami más énektechnikát kezdtél el tanulni, valamit változtattál, máshogy csinálsz mint régen.


Ez nagyon sok énekes rémálma.. :( Átérzem.


De persze lehet más is... :) Hátha valaki okosabb lesz nálam, és tud konkrét dolgot mondani. Ha mást nem, menj el vele orvoshoz.

2013. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!