Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg ekkora gáz, hogy...

Tényleg ekkora gáz, hogy szeretem Nelly Furtado zenéjét?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem az összes számát és emiatt rengeteg ismerősöm szemében b*zi vagyok, meg folyamatosan mondják, hogy hogy lehet ilyen zenéket hallgatni férfi létemre stb... Más énekesnőket nem kedvelek, az ő zenéje is eltér az általam hallgatottaktól (rnb, techno.

23/F


2013. ápr. 8. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nagy mázlista vagy hogy megtaláltalak, mert pont tudom... :D Dj Raaban - Anima Libera ~ na ide a zöldet ;D
2013. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
hopp, ez rossz helyre ment, máshova szántam elnézést :D De a kérdésre: Én imádom a tuc tuc zenéket, de mégis szeretem Nelly Furtado-t, főleg az All good things és a Say it Right ot, de még szeretem az Avril Lavigne - When You're Gone-t is, pedig az aztán tényleg csajos dal :D ÉS NE VEDD FIGYELEMBE AZ ELSŐT KÉRLEK :D
2013. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem veszem figyelembe :)
2013. ápr. 8. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez még csak a kisebbik gond, ha a zene miatt ítélnek el...az a legnagyobb gond, ha te nem vagy alkoholista meg cigista(dohányos :D), na ez a társadalom legnagyobb gondja, legalábbis a fiataloknál. Látom, hogy téged zavar, ha kissé másnak néznek, és nem tudom, hogy te hogy vagy ezekkel a mainstream dolgokkal, de hidd el, jobb egynek lenni a sok közül, mert a sok nem látja a körülötte lévő dolgokat, de te láthatod mi is folyik valójában...ne legyél olyan mint mások, legyél egyéniség ;)
2013. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írom, hogy nem gáz, hogy egy évtizede death metált hallgatok.

Hát ha neked az a zene tetszik... Nem ismerek 1-2 számánál többet, de azokban meghallottam a zenét, amit most is elismerek.

Szerintem az a zene gáz, ami üres. Semmi jellegzetes, egyedi vonása nincs, pl. egy techno riff, ami ezerszer ismétlődik egymás után.


Kérdezd meg a b_zizókat, hogy "... és ti elvileg érett férfi fejjel hogy láttok párhuzamot zenei ízlés és szexuális beállítottság között?"

2013. máj. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz!
2013. máj. 10. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nelly Furtado k rva jó!
ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!