Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Britney Spears, Lady Gaga,...

Britney Spears, Lady Gaga, Beyonce, Justin Biener tényleg illuminátusok?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt lehet hallani...tényleg azok?

2013. ápr. 9. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2013. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 fersk ***** válasza:
54%

1.Paparazzo-hordák által 24 órán át követett személyek egy titkos társaságban?DDD

2.Szerinted 4-en együtt hány feladatot oldanának meg egy egyetemi felvételen?

2013. ápr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
De.
2013. ápr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
A 2. Leírta a lényeget. Britney akar merre megy, paparazzik követik, es másnapra tele van a képeivel az internet. Meg miert kell minden mögött valami összeesküvést keresni? Ezek tok jo pop számokat csinálnak es marha jol élnek belőle, nincs itt semmi misztikum.
2013. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem h konkrétan illuminátusok lennének, de Gagának, Spearsnek meg Biebernek elég sok köze van a túlvilági erőkhöz... akárcsak Nekem, így érzem rajtuk... Beyonce nem tom h került ide...
2013. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes,aki azt mondogatja állandóan,hogy "nem,ezek megint csak az idióta összeesküvés-elméletek",az mivel tudja ezt alátámasztani? Akkor biztosan véletlen az a sok arra utaló jel,nemigaz?

Amit ajánlhatok az egy kis kutatás a youtube-on. Aztán gondolkodjatok el,hogy lehetnek-e ezek véletlenek.


A kérdésre:szerintem azok,de nem biztos,hogy "szándékosan". Úgy értem lehet,hogy nekik megmondják,mit énekeljenek,hogy táncoljanak,stb.,nem feltétlen önmaguktól csinálják. Csak őket is manipulálják(meglehet).


Lehet lepontozni,akinek nem tetszik.

2013. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én enm pontozlak le utolsó, lehet ez az igazság amit mondasz és ezek illuminátus bábok!
2013. ápr. 10. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
6-os: valaki biztosan segit nekik abban, hogy hogyan énekeljenek, tancoljanak, mit vegyenek fel színpadon. Ezeket hívják koreografusnak, stylelistnak, menedzsernek stb. akik azert dolgoznak hogy minel eladhatobb legyen egy sztár. Amiért en azt gondolom, hogy nincs összeesküvés az az, hogy a világnak egyszerűen sokkal nagyobb problémái vannak annál, minthogy a Britney hogyan rázza a seggét a színpadon. Vagy akinek nincs mas problémája mint ezen agyalni azt csak irigyelni tudom.
2013. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Britney, Gaga és Beyonce?:))))

Most ezt komolyan kérdezed???

Szerintem ha ezek együtt lennének bármiben bizony Gaga és Beyonce első dolga lenne hogy Britneyt kitúrják. Tudod két dudás egy csárdában, nem igazán jól férne meg!:))))

2013. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

szerintem igen!

De legfőbbképpen Lady GaGa!

halgasd visszafelé a paparazzit!

lesz ott egy érdekes rész a refrénnél.

2013. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!