Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Találkoztatok már a dél-koreai...

Találkoztatok már a dél-koreai Hari Gwiyomi című szupercuki számával?

Figyelt kérdés

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=KYlNVwHEoDg

https://www.youtube.com/results?search_query=gwiyomi


Elsőre elég sz@r, de valahogy fülbemászó és pár hét-hónap múlva már biztos az itteni tinik is betanulják a 1-2-3 mutogatást és puszilgatják az ujjukat.



2013. ápr. 10. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

"Találkoztatok már a dél-koreai Hari Gwiyomi című szupercuki számával?"


Eddig nem hozott össze vele a balsors.


"pár hét-hónap múlva már biztos az itteni tinik is betanulják..."


Pontosan EZ az,amit nem kéne betanulniuk. Épp elég hülyék manapság így is(tisztelet a kivétenek).

2013. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos, de kétlem, hogy elterjedne Magyarországon :D
2013. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úristen, ez komoly? -.-" A Gwiyomi nem új... Ez már egy nagyon-nagyon régi vicceskedés, amellyel az aegyót tudják bizonygatni az idolok. (Aegyo = cukiság)

Nem szar!


Kötve hiszem, hogy a "Gangnam Style-os K-popperek" ezt be fogják tanulni. Én már jóformán fejből tudom, mert csak koreai zenét hallgatok (és nézem a klippeket) már másfél éve, rengetegszer találkoztam a Gwiyomival. Akik csak a Gangnam Style-t ismerik (és fogalmuk nincs, hogy miről szól), azok ezt már nem fogják ismerni.

Ázsiában nagyon-nagyon elterjedt a Gwiyomi, ezért csinálja mindenki. Ha meglátsz egy nyugati emberkét a neten ezt művelni, akkor az tuti, hogy K-popper a javából, és nem csak PSY nevét ismeri. A "jött-ment" újonckák meg maradjanak maguknak.

2013. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, ebből tuti nem lesz "új gangnam style" xD

Én oda meg vissza vagyok a koreai zenékért, azon élek szinte nonstop, szóval kb tudom minek lesz olyan kultusza, mint a gangnamnak... és hát ennek biztos nem :D Nem tudom ki írta a cikket, de eléggé el van tévedve.

2013. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!