Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon szeretem a Beatlest,...

Nagyon szeretem a Beatlest, és nem értem, hogy Ringót miért utálja mindenki, azaz majdnem mindenki. Mert, , elvileg" ő a béna, a pici, stb. Szerintetek is béna?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már!!!:) A Beatles királyságos volt ahogyan volt!!!:) <3 <3 <3
2013. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ringo nagyon jó :DD

miért lenne béna? a világ egyik legjobb dobosa

2013. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálja senki, csak jó ezzel poénkodni.
2013. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont az a bajom, hogy ezzel poénkodnak. Anyukám is; mondtam neki, hogy Ringo 3 évet töltött kórházban gyerekkorában,erre azt mondta,hogy ,,Azért ilyen gizda"
2013. ápr. 11. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, anyád poénján azért röhögtem egy jót :DD

Én is nagyon nagyon szeretem a Beatlest, köztük Ringót is, választani sem tudok, hogy ki a kedvencem ...

Én kicsit magamra ismerek, amikor azzal poénkodnak, hogy esetlen stb. de tudom, hogy ez csak vicc. Mondom, szeretem őket, Őt, de én is szoktam ezzel viccelődtem, már ha van kivel ... a társaságunkban nincsenek nagyon hasonló zenei ízlésűek ... :/


Szerintem egyáltalán nem béna, sőt, a világ egyik legjobb dobosa a mai napig! Ugyanúgy tisztelem, szeretem őt mint a többieket is. :)

2013. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azt a poént sütötték el, hogy Ringyó Starr de mindenki imádja Ringo-t <3
2013. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Quincy Jones nyilatkozta, hogy Ringo rossz dobos volt, Paul meg rossz gitáros. Csak mondom, nem az én véleményem.


Egyébként én a beatles-jelenséget nem annyira értem. Mármint szeretem a zenéjüket, de nekem sok az a csupa szerelmes szám karrierjük elején, és igazából tinibanda. Ezzel semmi bajom, de hogy most ők mitől kevésbé tinibanda, mint más tinibandák...

2019. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!