Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe a leirásban lévő...

Mi a címe a leirásban lévő zenének? Valaki legyen szives leirni a címét vagy belinkelni mert nem tudom a címéd és dalszöveg alapján sem találom!

Figyelt kérdés
kietlen az ucca nem jucca sehova raadasul radindul egy jehova a baj csak az hogy pont eleg mar a jard nem kell a szar béóbéa elzavar a szert apa a szext a vas biszex paraszt a kegli meg uresen nezi es erzi hogy kene valami extra crazy mi a seggször vegyen elö a jo szextöl legyen befaradva az ex nö az ütem a rudam meg nem döl f@szom tablettat rejt a sunyi rendör a forgalmiba hogy legyen jot szarnia ebböl vagy abbol amit varna a szemetet a testem hid el nem is allja szep az este jaj ma be ne talaljak a jardra inkabb ellazulok jobbra meg balra felrakok egy cigit sülni az ajkba és itt jön az edi csaj kinyalja a hangjaval a lelkem dalra az S az E az N az A cuki csoki magyar bébi a neve szena hivod abba EYOOOOO
2013. ápr. 12. 11:48
 1/3 solodolo701 válasza:
2013. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 solodolo701 válasza:
Az eleje: Bobakrome - Mi van itt? a vége: Bobakrome km. Sena - Ajándék
2013. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Belém ma hasított a vágy hogy letöltsem. Aha!Az ok hogy Sene de sehol nincs! Mit tudok? naná : Google-be: hogy a seggszőr vegyen elő elő :D


parancsolj: https://www.youtube.com/watch?v=b2kc-e-qRGo

2014. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!