Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvenc Depeche Mode számod?

Kedvenc Depeche Mode számod?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Freelove
2013. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok van.. Freelove, Heaven, Enjoy the silence, Strange love, Personal Jesus.
2013. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Precious
2013. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok van... Ha 'bolond' vagyok, akkor The meaning of love. Ha fáradt, akkor Precious. Ha lázadok, akkor Personal Jesus. Ha szerelmes vagyok, akkor Just can't get enough. Ha unatkozom, akkor Sattelite. Ha csalódott, Srangelove. Ha meg nem értett, Enjoy the silence. Ha törödésre van szükségem, It's no good. Ha nem értem a történteket, Something to do. Ha mélyen kiábrándult, New dress. Ha magányos, Somebody. Ha nagyon nagyon szomorú, Little 15. Ha kétségbeesett, Dream on. Ha tanácstalan, Walking in my shoes. Ha veszekszem, Condemnation. Ha dühös, Rush. Ha gyászolok és vádlok, Blasphemous rumours. Hangulatfüggö. Ezért szeretem annyira. Arra is van dal, ha a depresszió fenekén vagyok, és arra is, mikor a fellegekben járok. Tökéletes együttes egy borderline-nak.
2013. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most épp a Martyr.
2013. ápr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy pár :) : Personal Jesus (LP), In Your Room (LP sublimation), I Feel You, Walking in My Shoes, Sweetest Perfection, Home...sok van :D
2013. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Enjoy the Silence, Shake The Disease...s nem tudom, hogy DM feldolgozás, vagy Martin Gore szólóban de ez is szép :)

http://www.youtube.com/watch?v=dEHJ7ZfJgmE

2013. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
enjoy the silence
2013. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!