Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lentiekhez hasonló zenék?

Lentiekhez hasonló zenék?

Figyelt kérdés
namármost..az a helyzet, hogy nincs olyan ismerősöm aki metált, rockot, punkot, vagy hasonlókat hallgatna, kb ki is vagyok utálva mindenhonnan, mert én vagyok a "darkos csaj", szoval hozzátok fordulok.:D kedvenceim: bullet for my valentine-tears don't fall, asking alexandria- not the american avange, mrc-nanana, the rabble- blood and whiskey.. hörgésböl inkább a magasabb tetszik,a mély nem annyira..14/l

2013. ápr. 13. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"én vagyok a darkos csaj"

Sok 14 éves hallgat ilyeneket, egyáltalán nem vagy tőle "különc", vagy bármi ilyesmi. Most tényleg ennyire gy.ökerek? Főleg, hogy az ehhez hasonló "puncimetál" együttesek célközönsége alapból a tini korosztály... Most ők akarják megmondani, hogy milyen zenét hallgass, vagy mi?

Lényegre: szerintem amúgy ne számokat keress, hallgass albumokat. A BFMV-től a Poison-t ajánlanám. Az új album (Temper Temper) nagyon kaki lett, és a TT előtti se nagy szám, de az még hallgatható volt azért.

Az AA-nak ha jól tudom (márpedig jól tudom) 2 lemeze van eddig, nyáron jön a harmadik. Tőlük a második albumot ajánlanám a Reckless & Relentless-t, az jobb mint az első Scream Aim Fire (bár még mindig azt mondom, hogy ők abszolút nem érdemlik meg ezt a hírnevet)

De hogy akkor más bandák is legyenek: Adept, Memphis May Fire, Of Mice & Men, Hands Like Houses, Woe, Is Me. Most csak a jobbakat mondtam ebből a metalcore-emocore keverék stílusból.

Aztán még néhány jó banda, akik metalcore-t játszanak (csak ezek annyira nem az emocore dallamait használják): Parkway Drive, Bring Me the Horizon ( itt általában a magasabb, high pitched screameket használják), As I Lay Dying, Killswitch Engage, Northlane, Enter Shikari. Itt is valószínű hagytam ki jó bandákat, de ha majd eszembe jut még írok :).

2013. ápr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még írok bandákat.


A Day To Remember - metalcore és poppunk keverék, bár Jeremynek mélyebb hörgése van, de hátha tetszik, amúgy tiszta ének is van benne.


Touché Amoré - nem olyan ismertek, pedig jobban megérdemelnék a hírnevet, mint egyesek. Koncerten nagyon jók. :)


Suicide Silence - ebben már nem emlékszem milyen hörgés van, mert nem szoktam hallgatni, de lehet, hogy tetszene neked.


Falling In Reverse


Throw The Fight


Architects

2013. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves lány vagyok, kb. 1 és fél éve tértem át a rock és metál zenékre, mert nem jöttek be ezek a mai géppel csinált zenék. Ezta a számot például nagyon szeretem: https://www.youtube.com/watch?v=h6XpwBTlYWE Engem szerencsére nem hívnak darkosnak, vagy hasonlóknak, a legjobb barátnőim elfogadják, hogy ilyen vagyok, a többiek meg valószínűleg nem tudják, hogy ilyeneket szeretek: ) Hallgasd, amit szeretsz: )) Remélem tetszeni fog a szám: DD
2013. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, még itt egy szám, ami nagyon a szivemhez nőtt: https://www.youtube.com/watch?v=h6XpwBTlYWE : ))
2013. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.
2013. ápr. 14. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
August Burns Red, Bridge to Solace, Texas In July. Ezek eddig kimaradtak, és jók :).
2013. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 14. 20:47
 9/9 problem3girl ***** válasza:
nem gáz én is 14 éves vagyok és én normál zenéket hallgatok(azaz rockot meg ilyenek mert a rapp az nem nevezhető zenének :) )esetleg hallgass meg pár metallica számot ;)
2013. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!