Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti honnan/hogyan jegyeztétek...

Ti honnan/hogyan jegyeztétek meg a tagok neveit? (K-pop)

Figyelt kérdés
Egyrészt úgy általánosságban kérdezem, és egyrészt a Seventeennel kapcsolatban(új banda). Még nem is debutáltak, de én elhatároztam, hogy megtanulom felismerni őket még debutálásuk előtt:D Hogyan csináljam? Ti hogy csináltátok?

2013. ápr. 13. 20:40
 1/2 anonim válasza:

Annyeong!

Ha van az egész bandáról közös kép, nevekkel együtt az nagyon jó. Keress ilyet és sokat nézegesd, takard le, mond el nevüket stb... (én így tanultam meg)

A hangjukat meg videóból! /pl. ha majd kiadnak több vidi akkor hallgasd először az egyiket és próbáld pl valamihez kötni a hangjukat majd ha már megy akkor következő vidi és már magadtól, egyedül találd ki. (bocsi szerintem ezzel nem nagyon tudtam segíteni, ha mégis akk nagyon örülök, de mindenki más így mindenkinek más a tapasztalata ezzel kapcsolatban is...)

Sok szerencsét! =D

2013. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huh, nagyon köszi, már azt hittem senki nem fog válaszolni^^

Am a seventeenről vannak már közös képek? Egyenlőre elkezdtem külön-külön tanulgatni őket és már van 5 akiket kb felismerek, de csak kettőt biztosan:D Köszi a tanácsokat majd kipróbálom őket:)

2013. ápr. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!