Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedves Rammstein FANok. Ennek...

Kedves Rammstein FANok. Ennek számnak mi a címe? Www. Youtube.com/watch? V=LhrHVUURbPg

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 16:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a visszavonulást több mint 6 éve találta ki, azóta biztos meggondolta magát, hisz az utóbbi 2-3 évben ment a legjobban a szekér

új albumról meg semmi hír sincs, most újra turnéznak, azon van a hangsúly

2013. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most Európai turné van, már az albumon is dolgoztak, csak nincs kész még.:D De nem tudni, mikor adnak ki.:)
2013. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ezt hol hallottad hogy dolgoztak új albumon?

én úgy tudtam LIFAD live-ot csinálnak :O

2013. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
LIFAD és Made in Germany live is lesz, nem dolgoznak új stúdióalbumon, Till pedig nem fog elmenni a bandából...
2013. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, honnan szedted, hogy Till visszavonul??
2013. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Till valamikor 2006 környékén asszem a Völkerball után mondta hogy ötven éves korában vissza akar vonulni

viszont 2009-ben a Lifad albummal és a turnéval elég jól beindult a szekér és ehhez még jön pluszba a MiG album és turné

szóval szerintem az elmúlt négy évben volt a legnagyobb sikerük úgyhogy Till még biztos marad

2013. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!