Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő elektromos gitárszett!...

Kezdő elektromos gitárszett! Szerintetek jó amit összeválogattam?

Figyelt kérdés

Ezeket szeretném megvenni! Kezdő vagyok, de régebben játszottam akusztikus gitáron. Most végre van egy kis pénzem és úgy gondoltam veszek valamit amivel lehet zúzni. Nem akartam gagyit venni ezért "alaposan" körbejártam a dolgokat. Kíváncsi lennék külső véleményre is? Sajnos nincs ismerősöm aki segíteni tudna.

IBANEZ GRG121-EX-BKN

Marshall MG 15CF

BOSS Metal Core ML2


2013. ápr. 15. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint az Ibanez gitárok kalap sz*rt sem érnek. Volt régen egy drágább Ibanezem, nem tetszett. Ha pedig eléggé kezdő vagy, akkor végképp nem javaslom, hogy ennyi pénzt költs csak a gitárra, mert lehet neked se fog tetszeni. Az erősítő oké, kezdésnek teljesen jó. Az effekt szerintem megint túl drága elsőre. Én mindig azt javaslom, hogy kezdésre multit vegyen az ember. Annak a pedálnak az árából már tudsz venni egy használható multit, ami azért jó, mert ugyan nem profi minőségben, de sok hangzást/effektet kipróbálhatsz. Ezek alapján pedig később sokkal jobban be tudod majd lőni, hogy milyen analóg pedálokat is lenne érdemes venned.
2013. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 15. 20:37
 3/6 kojee ***** válasza:
Az a gitár amit néztél, nem igazán jó hangszedőkkel van szerelve, ezért kb használható kategória. Én a helyedben, lehet egy jobb minőségű gitárt vennék (akár Ibanezt is), és egy modellezős erősítőt, amivel megspórolod az effekt árát, így azt a gitárra tudod fordítani. Ahogy láttam tényleg zúzdát szeretnél, egy ajánló erősítőre: http://www.youtube.com/watch?v=u3v0DZemTp4
2013. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ilyen árkategóriában ne ibanezt és marshallt... Jó cégek, de csak 100ezer felett.

Szerintem:

ESP LTD MH 50NT

Vox PATHFINDER 10


A pedál oké.

2013. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Üdv :-)

2013. ápr. 16. 10:35
 6/6 anonim válasza:
Nézz utána ezeknek a cuccoknak... Próbáld ki őket egy hangszerboltban.
2013. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!