Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit szóltok hozzá, hogy ez...

Ti mit szóltok hozzá, hogy ez a Márta Alex száma megy az eurovíziós dalfesztiválra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit késett a kérdés, de én szerintem tragédia az a zene. Mi a véleményetek róla?

2013. ápr. 15. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%

Te produkálj egy ilyet,akkor szólhaod le,ha nála ismertebb leszel.

Nekem nagyon tetszik,szép a dallama,fülbemászó a szövege,és gyönyörű.

2013. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ezt a számot gyakorlatilag bárki el tudja énekelni, nem kell hozzá semmilyen különleges hang. Ez a zeneszám elmegy falunapokon. De nem egy eurovíziós dalfesztiválon(!!). A szöveg pedig véleményem szerint a tragikomédia határát súrolja. Tehát a farkasok nevelték, meg a kontinensek ölelték..Igazából ez nem lenne odavaló szerintem.
2013. ápr. 15. 21:11
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira odavaló, az tény. De te láttad tavaly, hogy kik lettek másodikok? Na azok aztán végképp nem eurovízió-kategória.


A dal szerintem is aranyos. Lesz egy olyan, amiből nem fogunk hallani vagy 40-et. Majd figyeld meg, a popzenék nagy része olyan lesz, mint a másik.


És ha nem is feszítünk a dobogón, megpróbáltuk, és nem hátráltunk ki a versenyből, mint idén néhány ország.


A Youtube-on is sok külföldi dícséri. Akkor miért pont a saját nemzete szívozza? Ez a gáz, nem a zenéje.

2013. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nálam se volt a kedvenc magyar 2013-as EV-s dalok között, de törődj bele, ez nem a Világ vége.
2013. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De azért ne felejtsd el, hogy sok külföldinek fogalma sincs a szövegről. A zene maga lehet, hogy szép, de a végletekig egyszerű. Ha már egy ilyen nívósnak kikiáltott versenyen veszek részt, akkor illik úgy odamenni, hogy olyan számot viszek ki, ami egyedi. Ez nem egyedi, minden 2. pop zene ilyen.
2013. ápr. 15. 21:46
 6/24 anonim ***** válasza:
Melyik ESC zene lesz ott igazán egyedi? Úgyse az nyerné meg.
2013. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én nem arra akartam rámutatni, hogy a versenyt ki nyeri meg, mert az szerintem másodlagos. Magáról a zenéről kulturáltan vitatkozni, érvekkel. Csak a zene, meg az, hogy egy európai versenyre szerintem nem egy tömegcikket kellene kijuttatni, hanem valamilyen formában egy egyedibbet, amely adott esetben kapcsolódhat a populárisabb dolgokhoz akár szöveg, akár a zenei téren. Engem nem érdekel, hogy aki énekli hogy néz ki, ő neki ez a szubkultúra tetszik, megvan róla a véleménye, de nem érdekel. Csak a zenei része.
2013. ápr. 15. 21:53
 8/24 A kérdező kommentje:
véleményem*
2013. ápr. 15. 21:54
 9/24 anonim ***** válasza:
4. vagyok, mindenki tudja, hogy nem valami "Hej, de jó" de ez van, na:D:D Vannak itt még kérdések, ha visszakeresel, vagy olvasgasd a kommenteket a videó alatt, de kár meg fölösleges lenne ezen megint vitatkozni:) Ő megy, kész:)
2013. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ő megy, ez engem nem érdekel. Másokkal szerettem volna véleményt cserélni a dalról, és nem elérni azt, hogy mindenki leírja, hogy "nem kellene oda ez a dal".
2013. ápr. 15. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!