Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melly előadókat/zenekarokat...

Melly előadókat/zenekarokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az az igazság minden érdekel a raptől, rockon át, alternatív fajtákig,kifejezetten magyar után érdeklődök, de azért pár érdemesebb külföldi előadó is lehet
2013. ápr. 16. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lord, Ossian, P-Mobil, Depresszió, Tankcsapda, Kárpátia..
2013. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Magyar: Tankcsapda, külföldi KoRn. A KoRn-ról órákig tudnék mesélni, annyira imádom:) bár az együttes inkább metál, nu-metál, van 1-2 alternatív-metál számuk is :)


14/L

2013. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de érdekel, hogy mi jön még, mondjuk mivel a kategóriát nem kifejezetten határoztam meg azt is írhattam volna hogy mindenki írja le kedvenc előadóját
2013. ápr. 18. 18:11
 4/6 Bianka<33 ***** válasza:

KoRn (én is szeretem!) System of a Down, Green day, Nirvana, Ramones, Jet,Paramore, MCR, FOB -ezek külföldiek.

Ennyit tudtam segíteni. Tudok lánybandákat is, habár nem hinném hogy érdekelne :) Remélem segítettem

2013. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bianka<33 ***** válasza:
ja és 13/L
2013. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tankcsapda, Ossian, alvin, Depresszió, EDDA, ezem mind mind jó zenék! Igazatok van! :)


Nekem személy szerint Adam Lambert a kedvencem

2013. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!