Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a Morbid Angel zenekar...

Mi a Morbid Angel zenekar legjobb albuma, ami jellemezhetné az egész együttes zenéjét?

Figyelt kérdés

Nemrég óta ismerem a zenekart,de valahogy nem nyerte el a tetszésem. Pedig nagyon jónak mondják,de reménykedem,hogy csak én fogtam ki a legrosszabb számokat.



Előre is köszönöm!



2013. ápr. 18. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok sorrendet tenni, de nekem ezek a kedvenceim:

Altars of Madness,

Covenant

Blessed Are the Sick,

2013. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Altars of madness


Covenant


Gateways to annihilation


Egyébként attól is függ ,hogy mennyire szereted a Morbid Angel-t ,hogy szereted-e a death metalt.(ezt csak azért írtam ,mert nem említetted ,hogy milyen zenéket szeretsz)

A személyes kedvencem:

http://www.youtube.com/watch?v=q5XkrpkSFLk

2013. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!


# 2

"Egyébként attól is függ ,hogy mennyire szereted a Morbid Angel-t ,hogy szereted-e a death metalt"


A Death Metal az egyik kedvenc alműfajom a Metálon belül,de ha nem azt hallgatok,akkor is valami nagyon fantáziadús/egyedi együttest. A Morbid Angel-t pedig még nem szeretem,révén hogy amit eddig hallottam nem tetszett. Viszont épp ezért tettem ki a kérdést,sokan dicsérik,úgyhogy örülnék,ha megszeretném :)


Valamelyik albumot leszedem a fent említettek közül,aztán majd szólok,hogy tetszett :)

2013. ápr. 19. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!