Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írnátok olyan eggyütteseket,...

Bianka<33 kérdése:

Írnátok olyan eggyütteseket, és énekeseket amilyeneket a fiúk szoktak hallgatni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Bármilyen stílust jó, csak népszerű legyen a fiúk körében. Regányt írok és ahhoz kellene. Köszönöm előre is!

2013. ápr. 21. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Slipknot (ezt csak azért írom, mert női rajongójuk szinte nincs is, koncertfelvételen csak fiúk vannak)
2013. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül sem egyénfüggő hogy ki mit hallgat . . .
2013. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves fiúk és mikor játszódik a történet? illetve magyarok?
2013. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, magyarok,és itt játszódna Magyarországon. Ezekben az években - olyasmi lenne mint az SzJG, csak más sztori illetve alapötlet.
2013. ápr. 21. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:
pl. Subscribe, Szupernem, Foo Fighters
2013. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jaj nem tudom miért Szupernemet írtam, amikor az Supernem


és még Carbonfools, Muse, Killers

2013. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mármint nem csak fiúk lennének benne. Csak még ezeknek a szereplöknek nem találtam"zenei ízlést" :D Ja és köszi a válaszokat!
2013. ápr. 21. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
A Slipknot valóban ilyen (bár én lány létemre imádom xD). Metal műfajban érdemes körbe nézni, az én környezetemben srácok körében kedvelt a folk metal (Korpiklaani, Ensiferum, Arkona), valamint Crandle Of Filth, Fleshgod Apocalypse. Több nem jut eszembe, ami tipikusan fiúkra jellemző. :D
2013. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hú! Köszöntem :)
2013. ápr. 21. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért én ismerek női Slipknot rajongókat, ha én magam nem is vagyok az. Az én gimiben az volt jellemző, hogy a fiúk vagy ilyen tüc-tücöt hallgattak, vagy ha rockerek voltak, akkor is inkább a régebbi zenéket hallgatták, nem az éppen aktuális rockzenéket. Szóval mondjuk inkább Guns N' Rosest és kevésbé valami mai rockot, pl. Nickelbacket.
2013. aug. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!