Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van egy csomó rockernek...

Miért van egy csomó rockernek raszta haja?

Figyelt kérdés
Csak nem értem...Tudtommal,a rasztát Bob Marley hozta divatba,aki ugye raggae zenész volt.Nem azért kérdezem,mert zavar vagy ilyesmi,csak kíváncsi vagyok.

2013. ápr. 21. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még egyetlen rasta hajú rockert sem láttam.
2013. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én rengeteget
2013. ápr. 21. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ,mert tetszik nekik.Én metalhead vagyok ,nekem pl.:szinte kopasz.
2013. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát többnyire azért, mert azok az emberek rock és reggea zenét is játszanak, és a raszta az hosszú haj amivel koncerten lehet headbangelni, egyébként vagy csak azért mert nem bírják a háborút és a rasszizmust, rastafarik. De pl. van egy pár reggea zenész akinek nincs raszta haja, de hosszabb hajúak (Mishka)
2013. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó!:)
2013. máj. 8. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek ár raszta srácot/lányt és kb oszlik, hogy ki milyen zenét szeret. Nagyon sok rock és metál szerető raszta van. De van olyan rasztafari ismerősöm aki nem raszta. Szóval szerintem ez attól is függ, hogy kinek tetszik. Amúgy én is egy rocker csaj vagyok és erősen agyalk a raszta hajon. Stílus kérdés :)
2013. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A modern metálban is előfordul. Pl. Tripp Eisen (Static-X, Dope, Murderdolls) vagy a P.O.D énekese, Sonny, stb.
2013. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!