Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek ByeAlexről?...

Mi a véleményetek ByeAlexről? Szerintetek el fog jutni akár a döntőig is?

Figyelt kérdés
Szerintem tiszta szégyen, hogy mikor ott volt a Radics Gigi, aki tuti hogy top 3-ba benne lett volna akkor egy.. na szóval őt küldjük ki. Kinek mi a véleménye?

2013. ápr. 23. 01:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Radics Gigi viccelsz? :D (személy szerint nagyon örülök, hogy nem ő megy)

Nyugodj meg amúgy sincs esélyünk ott semmire, mert kb. az összes ország rühell minket.

ByeAlex-ről nem sok véleményem van. Az a zene, amivel indul nagyon távol áll tőlem. Erőtlen és unalmas. A másik baj vele, hogy magyarul akarja előadni, ami egy pörgősebb számnál nem is lenne probléma, de mivel ez egy lassú és alig hangszerelt szám, amit ráadásul, mint egy megfázásban szenvedő beteg hörögve ad elő, ezért nagyon nem fog átmenni semmi a közönségnek, hogy miről is van szó. Egyébként nem értem miért pont ezzel indul. Ennél azért vannak jobb számai, bár nem az én világom.

2013. ápr. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
már kezdek azoknak hinni akik a youtube-os kommentekben azt írják hogy azért küldünk direkt sz*rt ki, nehogy nyerjünk, mert nem lenne pénz miből rendezni itthon egy eurovíziót, ha nekünk kéne..
2013. ápr. 23. 03:11
 3/17 A kérdező kommentje:
amúgy meg a Radics Gigi hangja meg maga a zene is volt olyan jó mint a tavalyi győztesé
2013. ápr. 23. 03:12
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
első, inkább azért nem fog nyerni vagy 10-be jutni, mert ez a zene szar, nem azért mert mindenki utálja Magyarországot!
2013. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
amíg az angolok olyanokkal neveznek mint bonnie tyler, addig nekünk nem kéne ilyen bájalexekkel röhögtetni magunkat, főleg hogy még itthoni viszonylatban is siralmas. mikor először meghallottam azt a számot, azt hittem hogy egy vicc. radics gigiről sincs nagy véleményem, de ennél az alteros kisfiúnál majdnem bárki jobb lett volna.
2013. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
69%

Nekem viszont egyre szimpatikusabb ez a ByeAlex. Ő nem könyörgött a szavazatokért, úgy volt vele, akinek tetszik, az majd szavaz. Annak meg inkább örülni kéne, hogy magyarul fog énekelni. Magyarul énekel a magyaroknak. Ő is tudja, hogy nincs esélye. Ez a verseny amúgy sem arról szól, hogy kinek van a legjobb hangja.

Szerintem Rúzsa Magdi és a Nox voltak a legjobbak eddig.:-)

De 100-szor inkább ByeAlex mint Radics Gigi.:-)

2013. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát, most ez így jött össze. Most már akárhogyan sírhatunk rajta, semmi nem fog megváltozni.


Tényleg nem egy hétköznapi emberke ez a ByeAlex. Nem egy olyan típus, akiből vagy 40 fog ugrálni a dalfesztiválon. A zenéjével nincs különösebb bajom, szerintem aranyos. Most azon ne problémázzunk, hogy magyarul fogja, neki ez a nyelve, és most amúgy is sokkal több ország indulója fog anyanyelven énekelni.


Valóban meglepő volt, hogy Őt választották ki. De hát az emberek szavazták meg.


Szégyenkezni pedig MIÉRT? Ezt akkor kéne, ha visszalépne a versenyből. Egy esélyt megérdemel. Ha nem jön be, akkor majd jövőre küldünk egy tipikus popsztárt, aki semmivel nem fog kitűnni a többiek közül, és vele se nyerünk, mert akkor se nyertünk, mikor ilyen ment ki.

Szerintem nagyobb szégyen, hogy földbedöngölik az emberek. Ha már nem drukkolnak neki, akkor legalább hagyják békén.

Sok külföldinek tetszik. És honnan tudjuk előre, hogy milyen lesz a végkifejlet? Mert véleményem szerint eléggé kiszámíthatatlan a verseny. Pl: Ki gondolta volna, hogy 2. helyezést érnek el népdalt éneklő bábuskák, egy ilyen komoly nemzetközi megmérettetésen?

2013. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

4es ne legyél ilyen naiv. Ha pl. Michael Jackson-t küldtük volna, akkor se nyernénk, ez tény.

A másik meg, hogy egy szóval nem mondtam a zenéről, hogy istencsászár nyerő dal és csak amiatt nem fogunk nyerni, mert utálnak minket. El kéne már fogadni, hogy egyrészt az eurovízió színvonala is kezd a béka s*gge alatt lenni, úgyhogy nem éri meg ennyire görcsölni rajta. Másrészt meg nézd meg az orosz nagymamákat. Mekkora egy ciki és röhejes zene, mégis imádta a közönség.

Azzal meg egyet értek, hogy 100szor inkább ez, mint Radics Gigi vagy az összes agyonsztárolt sz*r tehetségkutatós.

2013. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Az a helyzet, hogy olyan feltételek voltak, amely mellett az igazi zenészek produkcióit visszadobták (egy példa ezekre a feltételekre: fél playback, tehát ugyan az ének igazi, de a zene felvételről megy, de volt olyan zenekar, amely azért nem indulhatott, mert a szövegeikben népdal elemek voltak - érdekes a Noxnál anno ugyanez nem volt gond), ezért nyilván csak sz.ar közül lehetett választani. Az már lényegtelen, hogy a sok rossz közül a legrosszabb megy a Eurovision-re, ha a rosszak közül a legjobb menne, akkor sem lenne más a helyzet.


7:

A francokat nem hétköznapi ByeAlex, mostanában ez a hipszter-alter-pop irányzat vált baromi nagy divattá, ezerszám van ilyen, hozzá hasonlóan tehetségtelen, de magát erőltetetten alternatívnak mutatni akaró előadóból.

2013. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

8:

Attól még egyszer legalább meg lehetne próbálni, hogy tényleg színvonalas, vagy legalább egyedi zenekart küldünk. Mert eddig még ezt nem is próbáltuk. Az orosz nagymamákat pont az egyedisége miatt szerette a közönség.

2013. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!