Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a One...

Mi a véleményetek a One Direction-ről, a Justin Bieberről meg hasonló sztárolt előadókról?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
rosszak
2013. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok oda értünk, de semmi bajom sincs velük. Szerintem jó hangjuk van és kész.
2013. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Addig nincs velük bajom, amíg nem kell az ő 'zenéjüket' hallgatnom.
2013. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Egyeltalán nem b*zik. Én nagyon szeretem az összes ilyen előadót. Jó véleményeim vannak.
2013. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

One Direction: jók a zenéik, szövegeik, van egy stílusuk..nincs velük különösebb bajom, mondhatni szeretem őket :)))


Justin Bieber: kicsit sok, de mondjuk neki is van stílusa, és egy-két zenéjét szeretem is

15/L

2013. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Nyilván megvan a maga rajongótáboruk, de a 1D-t nézem is valamibe, Justin pedig már teljesen elvesztette a fonalat ebben az egész őrületben. A 1D-s fiúk nem szálltak el maguktól ahogy elnéztem, de még kitudja mit hoz a jövő.

Egyébként nem vagyok oda az ilyen tizenéves srácokért, és én sem vagyok már fiatal, de a 1D szerintem nem rossz. :)

2013. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
A One Direction egész jó, néhány számuk tényleg tetszik, de Justin Bieber... no comment... Igazán utálom, pedig lány vagyok. Ne értsetek félre, az elején nekem is tetszett, de annyira --- mű, olyan erőltetett az egész. Nagyon utálom a celebeket, az ilyen kis tehetségtelen tinisztárokat, akik nem maguk írják a dalszöveget, más találja ki helyettünk a koreográfiát... áh! :I
2013. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Annyira semmilyen mindkettő, hogy havi 50000 forintot nem adnék azért amit csinálnak...
2013. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
undorítóak, a zenéjük meg szar
2013. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fanni1713 válasza:
Olyan nagyon egyikükért sem vagyok oda de azért azt meg kell hagyni hogy a 1D is meg Justin is tehetségesek, nem értem azokat akik azt mondják hogy nem azok mert csak meg kell nézni egy élő felvételt és rájövünk hogy igenis van hangjuk. Egyébként a 'D stílusát szeretem mert ők megmaradtak 5 lökött fiúnak :) Justin nekem is egy kicsit sok de mindkettőben szeretem azt ahogy a rajongókkal bánnak mert velük eszméletlenül kedvesek. (pl: Justin és Avalana)
2013. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!