Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért édekel minden tizenévest...

Miért édekel minden tizenévest hogy új-e a zene vagy nem? mindig ha vmelyik ismerősöm mondja tudok-e vmi jó zenét, mutatok vmit, aztán megkérdezik ez mikori, és ha 2007-es vagy vmi akkor már sz*r, nagyon idegesítő

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 13:30
 1/3 A kérdező kommentje:

javítás: *"érdekel"

sorry

2009. szept. 26. 13:36
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

én 18 éves vagyok, és kivételesen(?) minden évtizedből hallgatok zenéket.

Vannak ismerőseim akik meghallgatnak régieket, mostanába divat lett a "retro".

Nem is ismerek olyat akit te leírtál kérdező, de ha tényleg van ilyen, szerintem azért h fél h nem marad trendi meg menő vagy micsoda:)

2009. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert sztem cikinek találják az ilyen régebbi dalokat. És mert menőnek hiszik magukat ha azt mondják rá hogy sz.r. Én 11 vok(én is szoktam régebbieket hallgatni)nekem azt szokták mondani hogy sz.r szó szerint ezért inkább meg se mutatom nekik az ilyen fájta daloat. de vannak olyan barátaim is akik azt mondják rá hogy jó. Akik pedig azt mondják hogy sz.r azok ilyen menőzős fajtába sorolhatokak. gondolom érted mire gondolok. akik azt hiszik magukról hogy szépek meg(menőek)
2009. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!