Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » El van vágva az ujjam, fáj a...

El van vágva az ujjam, fáj a gitározásnál, holnap pedig koncert. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A bal kezem mutatóujja, szóval nem a pengető kéz, hanem a másik, elvágta a húr, pont ott, ahol fognám le, és fáj. holnap több órát kell gitároznom, és nem tudom mit csináljak, leragasztva nagyon kényelmetlen. gondoltam rá, hogy pillanatragasztót nyomok rá, az odaszárad, (mint ahogy a sportolók is szokták), de nem tudom, hogy nem fog-e úgy mégjobban fájni. ötletek?:)

2013. ápr. 25. 22:06
 1/9 anonim válasza:
Akár hiszed, akár nem, ugyanez a problémám :D Csak nekem a bal kezemnek a középső ujját vágta el valami, ezért irritál, amikor lefogok vele egy húrt. Szerencsére nekem csak órám lesz holnap. Azt tudom tanácsolni, hogy "szokd meg", én egy kis cselezéssel, az ujjam picit másképp való tartásával és tűréssel leküzdöttem. Más praktikát nem tudok :/ sebtapasz valahogy?
2013. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sebtapasz + Lidocain spré.

A pillanatragasztó is képez egy kérget rajta valóban.

2013. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az a baj hogy a sebtapasztól nem érzem a húrt, meg beleakad, és kényelmetlen ,kötni sem tudok így azzal az ujjammal. próbálnám tűrni, de reggel 8tól este 8ig gitároznom kell majd, és ha egy picit is beleakad már nagyon fáj.


a lidocain spray begyógyítja?

2013. ápr. 25. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
nem gyógyítja be mert csodaszerek nincsenek de elzsibbasztja tudod ez ugyan az alöty amit a fog doki szokot adni foghúzás elött csak spré kivitelben de a hatás ugyan az egy nyílt sebnél :)
2013. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Napsugar11 válasza:

Azért azt nem mondanám, hogy erre ne lennének csodaszerek, mert nekem van itthon egy olyan spray, ami direkt háztartási balesetekre lett kitalálva, és én is elvágtam kb. 1 hete, de eléggé.


Azonnal ráfújtam, és pillanatok alatt elállt a vérzés, másnapra meg csak egy vékony csík látszott. Eddig csak horzsolásra, forrázásra használtuk, de amit a vágással csinált, az valami hihetetlen. Mondjuk persze akkor azonnali a hatás, ha rögtön fújja az ember, és minél több nap telik el, annál több idő is kell, hogy visszaállítsa a normál állapotot, de nekem a gyerekek miatt kellett, hogy legyen egy biztonságom.

2013. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Napsugár, mi az?
2013. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi volt koncerten?
2013. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pillanatragasztóval oldottam meg, nagyon jó volt, ahogy odaszáradt, volt egy kemény réteg, és több óráig bírta. nem tudom mennyire egészséges, de merem ajánlani gitárosoknak, ha elvágták az ujjukat, de gyakorolni akarnak :D
2013. ápr. 29. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha-ha, ügyes, királyság. Remélem azóta meggyógyult és nem ragadsz oda semmihez ;)
2013. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!