Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mért hiszik a Slipknotról,...

Mért hiszik a Slipknotról, hogy "pózer metál"?

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalon láttam, hogy sokan így gondolják. De sehol se találtam választ rá, hogy ezt miért gondolják így. Zenébe nem játszanak nagyon mást mint a többi metál banda. Csak a ruházatuk más, de az is annyiban, hogy egyedibb.

Szóval miért is gondolják ezt?



2013. ápr. 26. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Na, ez engem is érdekelne. Egy normális okot nem hallottam eddig a haterektől.
2013. ápr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát úgy látszik ide se fog jönni.
2013. ápr. 27. 01:18
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Csak azért mondják mert ök azt hiszik hogy nagy "metalhead"-ok...

De ez csak az én véleményem.

2013. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a SlipKnoT-ot ,de általában az ,aki hallgatja még nem hallott annál keményebbet ,és ezért rögtön death metal rajongóknak hiszik magukat(tisztelet a kivételnek ,melynek én is része vagyok) ,pedig azért annyira nem kemény a zenéjük ,mint pl.:


http://www.youtube.com/watch?v=JDpl2VSEz2Y


http://www.youtube.com/watch?v=QaXPK20OIvw


http://www.youtube.com/watch?v=nKSXHyLnYDc


http://www.youtube.com/watch?v=Y6fguWjqzsQ


Ettől függetlenül a SlipKnoT egy jó együttes ,a metal-nak nem kell feltétlenül agresszívnak lennie.

2013. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

khm.. én nekem a Slipknot a kedvencem, de ismerek ezerszer keményebbeket is, Heaven Shall Burn, Odium, Dimmu Borgir, Scar Symmetry...

Köszönöm a válaszokat mindenkiét felértékeltem.

2013. ápr. 27. 19:08
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy azt én is észrevettem, hogy egyes idióta rajongók miatt ítélik el a bandát, akik olyan hú de keménynek hiszik magukat, és azt hiszik, ők hallgatják a legkeményebb zenét. Én is hallgatok Slipknotot, de nem vagyok így elszállva magamtól.
2013. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja amúgy szinte minden második dolog kb ami miatt megítélik, hogy a rajongóik így meg úgy. De aki azért hallgatja, mert kemény akar lenni az már alapból nem rajongó...
2013. ápr. 28. 01:54
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem strem olíviát kell haternek tekinteni, az a csaj egy kukkot nem tud a dubstepen kívül egyik műfajról se. .

A haterek inkább a stílusuk miatt utálják őket meg a retardáltságuk miatt , úgy ahogy én is.

És szerintem pózer metál és rock nincs.

Vagyis esetleg ilyen bandák mint a hooligans vagy avril lavigne

2013. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A stílusában mit?
2013. ápr. 28. 14:16
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Pl az hogy a dalszövegeik egy rész arról szól hogy őket mindenki bántja, utálja, de majd ők odamondják..

Másrészt a saját rajongóikat férgeknek hívják (ugyanis a maggot férget jelent) ezzel még nem is lenne gond, de az a "justin bieber védése" irtó gáz. És volt olyan maggot is, aki azzal jött egyszer hogy " aki justin biebert szidja az egy segg" Mert akkor úgy tűnik hogy a fél világ az lenne, de legalább bieber-el kapcsolatban igazuk van a "seggeknek"

A maszkok engem taszítanak, de a legtöbb ember azt hiszi azért kellenek, mert olyan rondák a tagok hogy nem merik felvállalni az arcukat, ez mondjuk nem igaz.

És sokan azt hiszik hogy akkor ők most olyan kemények hogy bárkinek beszólogathatnak csak azért mert ők slipknotot hallgatnak.

Volt aki azt is mondta rájuk hogy diszkózenét játszanak, az megint egy baromság és én ezt anti révén mondom.

Most ennyi jutott eszembe....

2013. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!