Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárkombót ajánlottok...

Milyen gitárkombót ajánlottok a jóféle hangzáshoz (nem modellezős, van egy Korg AX5G multieffektem)?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Harley Benton HB20G -m van, de nem vagyok vele valami jól megelégedve, ezért lecserélném egy olyanra, ami jobban szól, de nem tudom milyent nézzek. Mit ajánlottok? Köszönöm. Egy Strat copym van :)
2013. ápr. 28. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is mi az a jóféle hangzás? Mert nekem hiába jóféle valami, számodra az még lehet rettentően rossz is. Szóval leírhatnád, hogy nagyjából milyen zenei stílusra kéne, milyen előadókat szeretsz, stb. Na meg az se hátrány, hogy ha tudjuk mennyi pénzed van rá. Mindennek tudatában már lehet ötleteket adni.
2013. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja, hát persze. Funky és keményebb Rock főleg. Az a gond, hogy nincs lehetőségem kipróbálni a többi cuccot, ezért nem tudom eldönteni :(

Nem hinném, hogy a Behringer sokkal jobb, mint a Harley Benton.


Véleményem szerint kinőttem. A közeljövőben lehet bekövetkezik egy gitárcsere is.

2013. ápr. 29. 07:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Kb. 15000 HUF -om lenne rá!
2013. ápr. 29. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:
15 ezres sajnos kevés a jóféle hangzáshoz. Ennyiért csak alsó kategóriás gyakorló kombókat kapsz. Ha jobbat szeretnél, inkább még gyűjtögess. Egyébként a Behringer az tényleg a legalja, még a Harley Benton-tól is rosszabb, pedig az se kimondottan jó márka.
2013. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Fender Frontman 15G -t ajánlották. Pl. az nem megfelelő? Az árakra a használt árakat értem :)
2013. ápr. 29. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
De, az egy jó kis erősítő. Viszont azt nem tudom, hogy mennyivel lesz jobb, mint a mostani HB erősítőd. Lehetséges, hogy nem lesz számottevő különbség, lévén, hogy alsó kategóriás cucc mindkettő. Azt javaslom, hogy vesd össze az erősítőddel ezt a Fendert. Próbáld ki közvetlen egymás után mind a kettőt és ez alapján dönts.
2013. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezek alapján lenne a legjobb dönteni, csak sajnos lehetőség nem nagyon adódik rá, bár megoldható:) Köszönöm a sok segítséget :)
2013. ápr. 29. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!