Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról?

Figyelt kérdés

[link]

Most fogom elkezdeni a gitározást, teljesen a nulláról indulok és arra lennék kíváncsi hogy attól hogy ez ilyen olcsó még lehet jó gitár?

köszönöm a válaszokat.



2013. máj. 1. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlónak szeritnem teljesen jó.:) Sok sikert!
2013. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég kétes érzéseket keltett bennem, amikor láttam. A kép alapján lehet egy jó hangszer, de valami vacak is, ezt így egy képről nehéz vagy lehetetlen megmondani. Ami nekem némi elgondolkodásra és gyanakvásra ad okot, az a rettenetesen alacsony ár, ennyiből nem tudom, hogyan lehet bármilyen gitárt is elkészíteni, nemhogy használhatót. Szóval én kipróbálás nélkül biztosan nem venném meg. Ez egy teljesen noname cég, ami gyártja, tehát eléggé zsákbamacska. Őszintén szólva lehet, hogy jó, de én nem igazán hiszek benne, hogy ennyi pénzből használható hangszert lehet előállítani.
2013. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 1. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:

"Tábortüzes" gitárnak vettem:

[link]

Nem tudom, hogy szerencsém volt-e vele, de eléggé rendeben van a hangszer. A kulcsok tartják a hangolást, a nyakban nincsen vetemedés, szép a hangja.

Negatívumok: magasabb fekvésben a nyak/fogólap alsó éle, vagy a bundok végei sorjás érintésűek voltak. A húrok elkezdték megenni a műanyag nyerget, melyet hamarosan cserélnem kell.

2013. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!