Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a zene címe?

Mi lehet a zene címe?

Figyelt kérdés

Dupstep/House/Disco féle stílusban van(a stílusban nem vagyok otthon) és azt hiszem csak ez van benne.. vagy ha nem, akkor tuti ez a refrén: Oooo-ooh ooh oo Oooo-ooh oo

Nem a nyögéses fajta oh, hanem elég magasan énekli a csaj..Olyan kellemes hangás. Előre is kössz :)



#dubstep #disco #ooh oo oh oo
2013. máj. 4. 16:00
 1/9 A kérdező kommentje:
hangzás*
2013. máj. 4. 16:02
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, de ez is nagyon jó! :D

Felvettem a dallamot, enyhén szólva ..rossz a hangom, :D de hátha segít valamit.

www25 zippyshare com /v/ 33615924/file html

Nem a dallam, hanem totál ezt énekli a refrénben, csak magasan és tisztán..és jobban :D

2013. máj. 6. 17:57
 4/9 A kérdező kommentje:
a pontok helyét szóközökkel váltottam fel.
2013. máj. 6. 17:58
 5/9 A kérdező kommentje:
kivéve a 3-as és / előtt, ott az egész egybe, ha valakinek nem sikerülne..
2013. máj. 6. 18:03
 6/9 anonim válasza:
kb ilyesmi magas hangon énekli ?? http://www.youtube.com/watch?v=S8jhXmfdRFY
2013. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk... Master nélkü, tisztább a hangon. És olyan nyugodt a basszus, egy ritmusra megy max 2 fajta dob. De magasabban énekeli a csaj és folyamatosan, abbahagyás nélkül.
2013. máj. 13. 22:19
 8/9 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1fmz2sKV9Wg

elképzelhető hogy ezaz? :D

2013. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, ezt ismerem :D Ez is nagyon nagy. Ezt is kerestem már régebben :D Egyébként már megvan. Sivana - Feels Like I'm Dancin (Ahmet Sendil Remix)
2013. júl. 2. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!