Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A gitarbazis.hu megszűnt?

A gitarbazis.hu megszűnt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem most itthon gitározni és rátaláltam pár videójukra. Rákerestem az oldalra, de csak [link] <---ezt az oldalt talátam és hááát... Ha piszkálódni akarok, akkor az URL cm nem teljesen ugyanaz, mint +a videókba és lehet ez csak egy másolat, nem tudom. És olyan, hogyis mondjam , hogy ne sértsek meg senkit... Elég "bénácskának" néz ki az olodal és nincs is fönt az összes videójuk. Vagy ez az az oldal és én... én akkor beégek, mert először dicsérem őket, aztán meg lenézem őket x'D Szóval légyszi segítsetek ez elég fontos lenne. (: Köszi. (:

UI.: Van a gitáromon 3 (E,A,D) fém húr és 3 (G,H,E) műanyag (vagy valami olyasmi, de az aláényeg, hogy nem ugyanaz és nem is egykorúak, sőt a fémhúrok rozsdásak -_-", de csak kicsit :D x)) Szóval le kénr gondolom cserélni és megszeretném kérdezni, hogy ez mennyibe kerül? Az, hogy megvesszük és föltetetjük, vagy csak maga a húr, mert net alapján föl tudom tenni.



2013. máj. 4. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első résszel kapcsolatban nem egészen értem, milyen segítséget vársz.


Az ui.-ban írtak szerint egy nylonhúros akusztikus gitárod van (a fémhúrok is nylon magra tekercselt bronzötvözetből vannak).

Ha a húrok rozsdásak, az egész húrkészlet kuka és újat kell venni, kérj a boltban egy nylon húrkészletet.

A Muszty-Dobay oldalon szerintem nagyon sok jó oktatóanyagot és videókat is találsz, ott van a felhúrozásról is videó.

Egy ilyen húrkészlet úgy 1300-2000 Ft, ha nagyon olcsó kell.


Egy kicsit jobb lenne, ha átgondoltabban fogalmaznád meg a kérdéseidet, mert elég zavaros... :)

2013. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!