Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hy én One Direction koncertre...

Hy én One Direction koncertre megyek és után kéne néznem hogy milyen szokásaik vannak mivel autogrammot szeretnék PL: mennyit időt vannak a bakstageben? Mikor érkeznek meg? Mikor indulnak el? Vagy egy segitő oldalt is belinkelhettek akár angolul is .

Figyelt kérdés
One Direction koncert szokésok
2013. máj. 4. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom milyen jegyed van, ha csak sima álló akkor szerencsén múlik, semmi máson, hogy találkozz a sztárral, eléggé védik őket stb. Igazából én voltam több híres ember koncertjén is, britney, gaga, rihanna, de egyiküktől sincs autogramom, mert szinte lehetetlen a közelükbe férkőzni, hacsak fel nem hívnak a színpadra.

Ha meet and greet jegyed van, akkor meg lesz közös kép stb. Akkor már garantált a nagy találkozás. De sok sikert

2013. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább azt tudakold meg, hogy az adott városban melyik szállodában vannak. Bár valsz ott is nagy tömeg lesz, így esélytelen kb. Illetve vannak olyan zenekarok, akik koncert után kimennek hátul, ahol várják őket a rajongók és aláírnak. De valsz ők már akkora rajongótáborral rendelkeznek, hogy ezt nem teszik meg, ha mégis, akkor megint a tömeg a probléma. Igazából nem tudom, mert nem tudok róluk semmit. Más zenekarokkal kapcsolatos tapasztalataim alapján írtam ezeket :)
2013. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!