Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki ismerte az Avenged...

Valaki ismerte az Avenged Sevenfoldot 2005 előtt mikor még nem voltak híresek?

Figyelt kérdés
Akkoriban mennyire voltak népszerűek? Milyenek voltak? Mennyien ismerték őket?

2013. máj. 5. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nekem a kedvencem az A7X imádom őket! <3 de sajna nem ismertem még csak 16 vagyok :(
2013. máj. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is akkortájt ismertem meg őket, mivel sokat nyomatták a Viván és nagyon megtetszett:) (ma már az a csatorna egy borzalom, de ezért örökre hálás leszek nekik!:D)
2013. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első években nyersebbek voltak, mint a bandák általában. Kis klubokban léptek fel, klasszikus "heringpartikon" és egy kisbuszba zsúfolódva jártak államról államra, a haverjaikkal együtt, akik már akkor is a road-jaik voltak. És körülbelül napi 1 dollár/fő volt a kajalimit... :D

Voltak rajongóik, de akkor még elenyésző számban. Mivel reklámozni nem igazán volt lehetőségük. Így jóformán csak ezeken a kis klubokon keresztül lehetett felfedezni őket. Az akkori közönségük nagy része azt se tudta, kik ők, tudod, mint amikor elmész egy ilyen kis klubba, látod a flyeren a sok feltörekvő banda nevét, de fogalmad sincs egyikről sem, viszont élvezed a koncerteket. Na ők is pont így kezdték.

2013. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látomte isláttad azAll Excess-t :D
2013. jún. 1. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen :)
2013. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!