Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha valaki skinhead, attól még...

Ha valaki skinhead, attól még hallgathat Christina Aguilerát?

Figyelt kérdés

Csak azért írtam Christinát, mert ő jutott először eszembe. Lehetne helyette, Britne Spears, Celine Dion, stb....

Szóval, tegyük fel, hogy valaki skinhead. De tényleg. Nem csak divatból. Úgy gondolkodik, meg minden, szóval értitek. De mindeközben például Christina/Britney stb. a kedvence. Vagy zenében "muszáj" hogy olyan fajtát szeressen?

Mielőtt valaki a googleval jönne, igen olvasgattam jó pár dolgot a skinheadekről, szóval nem csak láttam egyet és semmit nem tudok róluk és kész.

Ja, és én nem vagyok az, nem azért kérdezem, csak úgy gondolkodtam.

Köszönöm a válaszokat! :)



2013. máj. 7. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted Beyoncét vagy Rihannát?:)

egyébként szerintem igen, a skinhead egy életérzés, bár attól függ melyik skinhead, az eredeti antifasiszta, vagy ez az újfajta undorító náci féreg fajtája, amilyen senki ne legyen soha. Nem mind1.

2013. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jellemző hogy szeretnék az ilyeneket. Ezek az undorító férgek túl hülyék ahhoz, hogy ilyet hallgassanak.
2013. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen bármit hallgathat mert az életérzést nem köti össze a zene típusa.
2013. jún. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mocsok komcsik, Skinheadek jó emberek , bármit mondhattok róluk..
2013. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
A fasisztának csak legyen szépen kuss, fognak még a neonácik is füstölődni a kemencébe, mindenki várja ki szépen a sorát...
2013. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan az életben, hogy az ember "hallgathat", mindent lehet hallgatni feltétel nélkül :)
2015. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Majd amikor a komcsikon meg a liberálisokon csattan az ostor.....
2015. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!