Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan játszhatnák gyors...

Hogyan játszhatnák gyors szólókat?

Figyelt kérdés
Annyira ő hogy is mondjam picikét aggaszt hogy hogy fogok én gyors szólókat játszani elképzelni nem tudom valaki adjon már valami tippet vagy hogy mennyit gyakoroljak 1 és fél éve gitározom már de csak lassúakat tudok meg riff-eket inkább Avenged Sevenfold-ot játszok szóval ha valaki ismeri akkor az tudja hogy milyen szólókat akarnék eljátszani vagy ha nem akkor hallgassa meg az Afterlife számot. Syn a példaképem :) valaki eligazíthatna:) előre is köszönöm! nagyon örülnék a segítségnek!

2013. máj. 8. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj.

Először egy kis magyar nyelvtant, aztán jöhet a gitározás.

2013. máj. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fent említett bandát nem ismerem, de skála gyakorlatokkal, skálák összekötésével, rövid dallamok több fekvésben való lejátszásával tudod fejleszteni a szólózáshoz szükséges készségeidet. Érdemes metronómmal vagy dobalappal gyakorolni és a tempót fokozatosan növelni.
2013. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi csak már álmos voltam! na szóval akkor többet kell gyakorolnom sokkal! köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 8. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És nem csak addig kell gyakorolni, amíg el nem érsz egy szintre. A szinten tartás is rendszeres gyakorlást igényel. Szóval ez nem úgy működik, hogy végre el tudok játszani egy gyorsabb szólót és kész. És ha helyes a technikád, akkor tényleg csak gyakorlás kérdése. Másfél év nem sok idő... de kitartás.
2013. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszönöm! elég nehéz út ez a gitározás de nem szabad feladni!
2013. máj. 8. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Második nagyon jól mondja, mit kell tenned. Én történetesen ismerem és szeretem az Avenged Sevenfoldot, így tudom, hogy milyenek Syn Gates szólói. Skálákat kell tudni hozzá oda-vissza piszokgyorsan. Ezt kellene gyakorolnod, ahogy a 2-es is írta. Saját tapasztalatból mondom, hogy amikor elkezded gyakorolni a skálákat, már akkor nagyon figyelj a váltott pengetésre, mert könnyebb egyszer jól megtanulni, mint a rossz beidegződést kijavítani.
2013. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!