Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen márkájú, típusú gitárt...

Milyen márkájú, típusú gitárt ajánlotok? (akusztikus)

Figyelt kérdés

nem első hangszernek, nem tábortüzes zenéléshez kéne, egy jó középkategóriás (50-80ezerig)

Eddig Gretsch, Baton Rouge, Epiphone, Tekamine és Yamaha gitárokat néztem. Mindenképp kipróbálással döntöm el, csak ötelteket várok még tőletek, mit nézzek meg:) Eladó használt gitár is érdekel (akár 12 húros)



2013. máj. 8. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában a 12 húros kicsit lutri szerintem. És sokat fogsz szenvedni a behangolással...


Bevallom, nem is tudtam, hogy a Gretsch akusztikust is gyárt...

RÉszemről a Yamaha vagy Takamine jönne szóba.

Milyen stílusú hangszer kéne, a hagyományos, kisebb testű (Martin OOO-szerű) vagy dreadnought/jumbo nagytestű?

2013. máj. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dreadnought/jumbo érdekelne leginkább. EJ200 tetszik hangjában és kényelmes is, de az már kicsit drága számomra.
2013. máj. 9. 11:17
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a Stagg is egy elég jó márka. Nekem is olyanom van 4 éve és nagyon jól működik.
2013. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értünk "elég jó" alatt. :)
2013. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben már vettem gitárt, méghozzá egy Allan-t, használtan. Dreadnought, cutaway, elektroakusztikus. Magyar tervezésű, kanadában készítik, kényelmes és szép nagy hangja van. Ajánlani tudom csak mindenkinek:)
2013. máj. 12. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!