Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Énekes szeretnék lenni,...

Énekes szeretnék lenni, hogyan szerezzek jó kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Igazából léptem már fel nagyobb színpadon,és szeretnék az emberek arcára mosolyt varázsolni.Másfél évig oktattak.

Iskolai darabokban is léptem már fell.A legnagyobb közönségem kb 60-fő volt. Hogyan lehetnék énekes vagy szinésznő? Szeretném ha a közönségem jól szórakozna,hiszen ha egy ember olyan zenét halgat amit szeret és jó az akkor boldoggá teszi.


Lenne esélyem?nem szeretnék tehetségkutatókban befutni,semmi kép sem celeb szeretnék lenni.Az énekversenyeken szólóban szoktam énekelni és van 5db 1.helyezetű ének oklevelem.De van még egy pár 2.helyezetű oklevelem is.Ünnepségre is felkértek már, hogyan szerezhetnék menedzselt? Kórusban is jól meg vagyok.Sokszor volt már mikrofon a kezemben és nagyon jó érzés volt az előadás útán az emberek tapsát hallani.


Prózára és több versmondó versenyre is megyek 1.korom óta.Hogyan kezdjek neki? A lámpalázam az első pár mondat útán elmúlik.


Lehet hogy még egy kicsit várnom kellene? Évek óta vannak olyan dalaim amiket nagyon jól tudok.


a youtube-s csatorna jó ötlet?vegyek saját mikrofont?

legalább idén kimegyünk angliába élni,anyukámmal.


12 éves lány vagyok,és várom a tanácsaitokat.



2013. máj. 9. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
12 évesen még nem kell énekesnek lenni, elég azt elkezdeni majd később is, ha tényleg komolyabban szeretnél vele foglalkozni.
2013. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
12 évesen szerintem se akarj még énekes lenni!A hangszíned sokat fog változni .. meg nem biztos h bele kéne csöppenned a "celeb" világba!!
2013. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!