Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Éjjel-Nappal Budapest 14....

Éjjel-Nappal Budapest 14. részben egy "dalt, dallamot" keresek mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
az Éjjel-Nappal Budapest 14. részében halottam meg kb 20:20-tól kb 21:00-ig, amikor Marci és Vivien kibékülnek. Kérem aki tudja mi a címe a háttérben szóló "zenének" az írja meg előre is köszönöm!

2013. máj. 10. 20:17
 1/3 anonim válasza:
2013. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát őő nagyon köszönöm a gyors választ hallgattam, hallgattam. biztos, hogy ez az mert, ha igen én vagyok a én hülye és elnézést, ha kötekedek, de ha tényleg nem az akkor sincs gáz mert ez sem rossz. Igazából egy olyan részt hiányolok belőle, hogy : Mély hang és utána ez a jellegzetes felfele lépkedő leghosszabb hang rész. Tudom kicsit így bonyolult lehet talán leírni nehezebb mint pl mutatni mind 1 azért köszönöm!
2013. máj. 10. 21:31
 3/3 anonim válasza:
biztos, hogy a mass effect-ből van, lehet, hogy ennek egy változata, vagy esetleg egy másik szám. Nekem elég egyformának tűnik... ha mégsem ezaz, hallgasd ezt, szerintem elég jó ;)
2013. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!