Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a metál alműfajai...

Szerintetek a metál alműfajai közül miért pont a death metal talán a legnépszerűbb?

Figyelt kérdés
Én is 80-90%-ban metált hallgatok de a death albumok közül csak nagyon kevés jön be, inkább a régebbi '90 körüliek. Viszont látom hogyha pl neten csinálnak ilyen szavazást akkor legtöbbször a death áll az első helyen

2013. máj. 11. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a death metal a legnépszerűbb metal műfajok között lenne. Elég megnézni pl. a Hammer éves közönségszavazását; ott a legritkább esetben kerülnek ilyen zenekarok vagy albumok a legnépszerűbb 10 közé.


Sokkal inkább a klasszikus heavy metal (Iron Maiden, Judas Priest, Ossian, stb.) illetve a thrash metal (Metallica, Testament, stb.), amik a legnépszerűbbeknek mondhatóak.

2013. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Klasszikus heavy metal és power metal, nu metal, metalcore, trash metal, folk metal, symphonic metal, csak hogy pár népszerűbbet felsoroljak. Nem tudom honnan veszed, hogy a death metal lenne a legnépszerűbb, ami egyébként is rétegműfaj a metalon belül, mert sokaknak egyáltalán nem tetszik, másoknak meg nagyon.
2013. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert ez nagyon zúzós és sok idegbeteg van,aki szeret erre kitombolni magát, mint én is de én máskor inkább a kevésbé durvákat halgatom. (de a barátnőimnek még ez is durva.)
2013. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ezek a válaszok megnyugtatók :D már azt hittem velem van baj, hogy a death nem jön be annyira, bár most kezdem megszeretni
2013. máj. 11. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!