Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy találjam meg ezt a...

Hogy találjam meg ezt a számot? Aki tud a leírásra hajazó számot küldje el, hátha!

Figyelt kérdés

Hallottam egy számot, de nincs benne szöveg, így nagyon nehéz rákeresni, úgyhogy körülírom hátha valaki tud segíteni. A stílusa elektornikus, trance lehetett, volt benne az a bizonyos "tucc-tucc", de iylen lazább, kicsit relaxálós szám volt. A zenei elemekről pedig eszembe jutott az űr, űrhajók...Ami biztos még hogy nem mai számról van szó.


Ezt a kérdést hülyeségnek tartottam kiírni, mert ez kevés egy szám megkereséséhez, de mikor egy ismerősömnek meséltem aztmodnta hogy szerinte tudja miről beszélek, ő is kereste..



2013. máj. 12. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de sajnos nem ez:/:)
2013. máj. 13. 15:23
 3/3 anonim válasza:

Three Drives - Greece 2000

Talán ez? Régi legendás Trance szám. Próbálkozhatsz még amúgy midomi.com-on is ha megvan a dallam, belehümmöghetsz a mikrofonba és ha szerencséd van, kihozza neked, amit keresel... :)

2013. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!