Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi bajuk a Nickelback fanoknak?

Mi bajuk a Nickelback fanoknak?

Figyelt kérdés
Néha nagyon nem értem a Nickelback fanokat. Egyszerűen ha meghallják hogy valaki egészen más véleményen van a kedvencükkel kapcsolatban, foggal körömmel próbálják az emberbe erőszakolni a Nickelbacket. Olyan beszélgetéseket olvastam (itt is) hogy mérgükben még olyan bandákkal hasonlítják össze a Nickelbaket mint pl. a Linkin Park és a Rise Against. Azt írják Chester hangja borzalmas a Rise Againt-nek pedig nem értik hogy mi a dalaik lényege. Összehasonlítják őket, holott ezek a bandák ég és föld. Én például nem szeretem a Nickelbacket, nekem túl monotonnak tűnik és nem igazán kedvelem Chad hangját, de esélyt adtam nekik és meghallgattam jó pár dalaikat, szóval nem elvakult utálat az amiért ezeket írom. Még az egyik barátnőm sem értem ilyen téren, ő nagy NB rajongó és a nap minden percében benyög valamit a Nickelbakről, szinte a torkunkon akarja lenyomni az egész bandát. Holott egyik barátnőm sem szereti rajta kívül. Egyszerűen nem értem az NB rajongókat ilyen téren. :/

2013. máj. 12. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik oldalon kezdték már, de volt egy időszak, amikor mindenféle 9gag-hez hasonló, vagy azt másoló oldalra tömegével kerültek fel a NickelBack-et vagy a fanjait kifigurázó bejegyzések, képek. Valami majom elkezdte, mert neki nem tetszettek, a sok birka meg folytatta, míg egy ideiglenes divat nem lett belőle.

Na de a lényeg, alapvető emberi természet, hogy valamit minél erőszakosabban támadnak, a védői is annál erőszakosabban lépnek fel a másik oldalról.

Aztán mostmár hiába csengett le ez az őrület, sokakban még benne van, valamiért főleg a védő oldalról, hogy nekik kompenzálniuk kell a sok utálatot, szóval azóta is vannak egy páran, akik erőltetik, hogy márpedig ez igenis milyen jó együttes.

2013. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy régebben elkezdték mások a piszkálást. De ha valaki csuk úgy megkérdezi hogy szerintük jó-e az a banda és valaki azt válaszolja rá hogy neki nem igazán tetszik mert nem az ő stílusa, én azt vettem észre hogy azután betámadják és olyanokat vágnak az ember fejéhez amiből tipikusan vita lesz. Csak mert ki merte mondani hogy neki esetleg nem tetszik Chad hangja vagy túl monoton a banda hangzása. Én már láttam ilyet is. :/ Főleg hogy mikor én mondtam a barátnőmnek hogy nekem nem igazán jön be a banda pont ezek miatt az okok miatt akkor egyből felhúzta magát és belekötött az én kedvencembe hogy az milyen, holott sem a két banda műfaja és semmi más nem egyezik.
2013. máj. 12. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a Nickelback esetében érvényes. Legyen az film, sorozat, zene, könyv, akik hardcore fanok, azok így reagálnak. Én nagyon szeretem a Nickelbacket, mert ez volt az első kedvenc zenekarom. Ettől még megértem, ha másnak nem tetszik, mert ízlések és pofonok, meg én is utálok néha olyan dolgokat, amiért mások odavannak. De akik hardcore fanok, úgy érzik, mintha a családtagjukat, vagy őket sértegetnéd (személyes sértésnek veszik), ezért reagálnak így. Amit az előző válaszoló mondott is igaz, hogy most, hogy ennyien "támadták" a bandát a neten, divatból, késztetést éreznek, hogy megvédjék. Pedig nem játszanak fülsüketítően rossz zenét szerintem, csak valakinek pl. nem jön be a stílus, az énekes hangja, vagy monotonnak tartja a számaikat.
2013. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!