Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen metal zeneket...

Ti milyen metal zeneket szerettek? Ajanlanatok jo metal szamokat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 14:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Avenged sevenfold, Metallica, Slayer, System of a Down, From first to Last, Megadeath, Disturbed, Slipknot, Stone Sour, Foo Fighters, Slash, Guns.
2013. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Avanged Sevenfold,BVB,Papa roach,Foo fighters,AC/DC,Metallica,Guns and roses,Korn
2013. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy értve milyen? Milyen műfajúakat,vagy milyen zenekarokat?


Én majdnem mindet szeretem,főleg a nehezen bekategorizálhatóakat,amikben esetleg más egyéb hangszer is van,de nagyjából behatárolva ezek a kedvenc műfajaim:Death,Thrash,(Atmoszférikus és/vagy Pagan)Black,Folk Metál, Heavy és Power is valamelyest. Amit viszont utálok azok a divat(Nu-)Metal bandák.


Zenekarokból:

Death:Cannibal Corpse,Kataklysm

(Atmoszférikus/pagan)Black:Turulvér,Assur,Funebre,Chthonic(utóbbi szimfonikus)

Thrash:Akela,Bloody Roots,Moby Dick

Power/Thrash:Nevermore

Heavy:Judas Priest


És még napestig lehetne sorolni...

2013. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Szinte az összes alműfajt.

A kedvenc előadóaim: 5FDP, Slipknot, Avenegd Sevenfold, COBHC, Rammstein, Wisdom, All That Remains, Stone Sour, Korpiklaani, Ensiferum...

2013. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon koszonom!!!!!!
2013. máj. 14. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Christian Epidemic, Beneth (Voli énekes most halt meg sajnos), Tormentor, Burzum, Mayhem, Cradle of filth, dimmu borgir, cannibal corpse, morbid angel, deicide, rotting christ, Bathory, venom, sodom, slayer, pantera, finntroll, korpiklaani, akela, moby dick, fekete sereg, ossian, pokolgép, kalapács, omen, iron maiden, judas priest, motorhead, black sabbath, sabaton, Sorolhatnék neked 1000 bandát még :)


Ezek black, death, heavy, folk, trash metal bandák, magyarok, amerikaiak, finnek, angolok stb


Íme egy kis punk/Oi!


Hétköznapi csalódások, aurora, cpg, eta, TrOi, hatóságilag tilos, balszerencse, akropolisz, kaos urbano, oi se arma, zartako, oi polloi, The Casualties, konflikt, stomper 98, non servium, Belfegoi, boikot, sorolhatnám reggelig :)


Jó szórakozást!


Ncoren találsz ezekből mert nyomtam fel oda párat főleg a punkokat! :) Google a barátod :)

2013. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon kedvesek vagytok mindenkit felpontoztam tényleg köszönöm!!!!!!
2013. jún. 21. 20:38
 10/11 A kérdező kommentje:

koszi

johetnek meg valaszok

2013. júl. 1. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!