Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak nekem tetszik ByeAlex...

Csak nekem tetszik ByeAlex zenéje?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=t_qdiusfkp0

Amikor először hallottam-csak részeket belőle-,olyan szinten felháborodtam: Mii ez? Ez fogja képviselni MAGYARORSZÁGOT??

Most meghallgattam,és....

Nagyon jó! Tetszik! Megnyugtató! Csendes...

De sokakn ak egyáltalán nem tetszik.


2013. máj. 16. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Én sem mondanám hogy túl jó , vagy a fanja leszek , de tényleg olyan nyugtató dal , halgatható , énse értem miért van sok embernek baja vele . Inkább ő mennyen ki mint dopeman vagy az egyik hypolt x faktoros ..
2013. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

tv2 nyomatta kállai szandersz andrást , ő ment a tv-ben azon a héten mindig , sőt az adás napján az aktivban is ő volt , el is jutott a végére csak nagy pofáraesés volt amikor a nézők szavazatai döntöttek :D , egyébként amint megláttam meg hallottam a zenéjét tudtam hogy ő megy ki , ne kérdezd hogy hogyan ez nekem csak úgy megy más dolgoknál is ( de halál komolyan nem rajolni akarok :D de fura, lehet csak jó emberismerő vagyok )


Ja és nekem is tetszik a zenéje, csak most divat lett fikázni meg paródiákat csinálni szinte mindenből lásd majka, gagnam style, stb.

2013. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nincsenek rossz számai, de csak rádióban ok. Élőben egyszerűen nem tud énekelni. Most is az elődöntőn nagyon hamis volt, főleg akkor hallatszott, mikor a vokalistával énekelt és a csaj énekelte tisztán. Szóval ez így számára kicsit szégyen, hogy csak akkor tud hallgatható zenét csinálni, ha fel van javítva.
2013. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tetszik, bár rajongó én se vagyok. Viszont tegnap szerintem annyira izgult, hogy nem sikerült eltalálnia a hangokat. Én legalábbis ezt láttam rajta. A magyar válogatókon sokkal jobban énekelt. De hátha holnap jobb lesz :)
2013. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik, szerintem nagyon egyedi, és egyszerű, sokkal jobb mint a többi. Csak az elődöntőn én is láttam rajta, hogy eléggé izgult. Máskor tényleg sokkal jobb volt.
2013. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Király a zene, nagyon szép, nyugodt hangvételű, imádom. Mikor volt MTV-n a döntő, hogy ki jut be magyarok közül malmöbe , én mondtam muternak, figyeld meg Byealex, fog bejutni, csak röhögött... és tényleg ő jutott be, mihelyst meghallottam éreztem benne valami különlegeset, biztos ő jut tovább. A tegnapi beválogatóról pedig nem is voltak kétségeim, tudtam, hogy simán bejut. Aki meg szapulja annak, csak gratulálni tudok, hogy lehet valaki ilyen paraszt? Tavaly amikor a Compact Disco volt, utáltam azt a zenét, de mégis szurkoltam nekik...
2013. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Az elsővel nagyrészt egyetértek. Nekem tetszik ez a zene. Úgy futott be, hogy szembe ment a mai trenddel! :D
2013. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Imádom.:)
2013. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira aranyos zenéi vannak :) Szóval nem, nem csak neked
2013. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik a "Kedvesem". Több dalát nem ismerem.

De ez a dal tetszik.És,minél többet hallgatom,annál jobban tetszik.

Nekem ő maga is szimpatikus,és nagyon drukkolok neki,az elődöntőn is drukkoltam,hogy bejusson.

:)

2013. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!