Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zene most a divat, mit...

Milyen zene most a divat, mit hallgassak?

Figyelt kérdés
régen hallgatam(pár napja) Justin Biebert (aaww) meg One Directiont, de most kiváncsi vagyok hogy mi az új menő?? ezek a zenék még mindíg menők?? ha nem akkor valaki légyszi mondja meg mi az, mert azt akarok hallgatni

2013. máj. 17. 16:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

ami tetszik. Nem aza lényeg mi a divat hanem mi tetszik. hagyd érvényesülni az egyéniségedet.

Egyébként aranyos a kérdésed:))) szép is ez a kor...

2013. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
kamu kérdés ..iylen hülye ember nincs e világon:D
2013. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

dehogy kamu, komin kérdeztem....-_-""


nahh valaki tud valami menőt????

2013. máj. 17. 16:46
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
istenem sírok:DDDD komin:DDDD valami menőt??:DD állj bele egy villámba és hallgasd magad na az kibebas*ott menő ;)
2013. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
csak értelmes válaszokat kérnék....-_-
2013. máj. 17. 16:53
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

Bocs, de ez nevetséges. Biztos elég fiatal vagy még...


Egyébként azt kéne hallgatnod, ami TETSZIK és nem azt, ami menő. Legyen már egy kis egyéniséged.

2013. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Am azt vágod hogy nincs olyan hogy menő zene?:D vannak olyanok amik hogy mondjam "híresebbek" pl a kettő amit írtál..de attől még szar mind a 2 ...akik meg azt szeretik lehurrogják a rockot meg a többit..érted?:D
2013. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

de én azt szeretem ami a divat, meg mindenki azt hallgatja és az a jó

a rock is egy banda?? ők menők??

2013. máj. 17. 16:58
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Istenem imádlak egyszerűen imádlak:DD te vagy az első aki neten keresztül írásban ennyire megtudott nevetettni:DDDD imádlak:D

2013. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Számomra pl. ezek a menők:


-rock/heavy metal/punk témában: Metallica, Iron Maiden, Iron Fire, Tankcsapda, Linkin Park, Bon Jovi, Bryan Adams, Depresszió, Scorpions, SUM41, The Offspring


-rap/hip-hop: C-Block, Nana, Snoop Dogg, Dr. Dre


-disco, egyéb: 2Unlimited, Culture Beat, Capital Sound, Cappella, Dr. Alban, DJ Bobo



Nekem ezek a menő zenék...

2013. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!