Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eurovízió byealex? Tetszik a...

Eurovízió byealex? Tetszik a dal? Milyennek találod a hangját? Szurkolsz neki? Milyennek találtad az elődöntős teljesítményt? Megérdemelte, hogy döntőbe jutott, vagy volt jobb dal is nála, ami kimaradt, ez pedig szerinted rossz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tetszik a dal. Megértem azt is, hogy másnak viszont nem jön be, DE szerintem ha már ő ment ki, akkor bátorítani kellene és szurkolni neki, nem csak a rosszat mondani róla... És szerintem azért jó a dal, mert a sok pörgős szám között ott van ez a kis kedves nyugtató is. :)
2013. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
én felgyújtanám a csávót.
2013. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem egy nagy 0 ez a Byalex. A dal is egy 0, amit előadott. Semmi tehetsége a srácnak, egy szembeköpéssel ér fel azoknak a énekeseknek, akik tudnak is énekelni... És ez a bölcsészfilozófuskülső... broáf

Engem nagyon irritál ez a gyerek... de akinek tetszik hallgassa, én nem szólok bele...

2013. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Egy akkora sz**, amekkorát életemben nem láttam (pontosabban hallottam)! Szerintem egyenes égő, de hát tetszik a külföldieknek...legalább megismerik Mo.-t, na de ilyen számmal? Hányinger!
2013. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem fol kene akasztani, ja nem is, elotte inkabb megkinotni
2013. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!