Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Online gitárhangoló program...

Online gitárhangoló program (mikrofonos)?

Figyelt kérdés

Keresek egy olyan gitárhangoló programot, ami mikrofon segítségével betudom hangolni, ugyanis nem olyan jó a zenei hallásom, ezért , csak úgy fülel nem tudom behangolni... Utána jártam az internetet és találtam egy programot: AP Tuner guitar (vmi ilyesmi) hááát.... Nekem ez nem jön be... nem tudom, hogyan kell kezelni, de lehet maga a program nem jó, nem tudom. Ha valaki tudja, hogyan kell használni annak a válasznak is örülnék. (:

Köszönöm!! (:



2013. máj. 18. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2000 forintért már lehet kapni gitár hangolót. Ez olyan drága?
2013. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Képzeld számomra nem drága, sőt kapok is jövő héren valanikor (ingyen egy barátontól), de elé rissz, hogy most nem tudok rajta játszani rendesen, Mert nem tudon behangolni... De kösz kérdésed És amúgy vannak olyanok akiknek igenis drága a 2000. És akkor kérdezhetnéd: hogy cilt pakolni nzük gutárra? Lehet regrbbrőlnkapták, mikor még 10 Ft volt egy akusztikus, vagy valahonnan kapták... Nem lényeg, de ne kérdezz bele olyanba, aminek csak az egyik részét "látod"....
2013. máj. 19. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok a teljes hozzászólásodra reagálni, mert olyan minősíthetetlen a helyesírásod, hogy kitalálni se tudom mit szerettél volna írni. Azt gondolom ha valaki gitározik, akkor 2 rugó nem kell, hogy drága legyen. A zenélés egy ilyen dolog, jár némi anyagiakkal, ez van. Sokszor nekem sincs kapásból pénzem arra, amit szeretnék, de gyűjtök rá. Ez egy ilyen dolog. Sajnálom, hogy ilyen buta vagy és csak hisztizni tudtál az előző, egyébként teljesen helyt álló és értelmes megnyilvánulásomon.
2013. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek ***** válasza:

már nem azért, de ha kicsit meghúzod a legmélyebb E húrt, és utána lefogod az 5. bundon, akkor hangolhatod hozzá az A-t, is, és így tovább! csak a G-nél vigyázz, mert ott a negyediket kell lefogni, hogy b-t kapj.


ideiglenesen megoldja a problémád

2013. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D.Olivér válasza:

Én ezzel szoktam:

[link]

2014. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes. Mikor mi tanultunk, még hangoló nélkül is képesnek kellett lenni behangolni a gitárt.


[link]

2014. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!