Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnám a Dzsungel...

Honnan tudnám a Dzsungel könyve című musical zenéjének a kottáit letölteni?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Szavakat keresek című dal kottája kéne... Le kéne transzponálnom gitáron, de nem tudom hogy pontosan hogy van, csal az akkordjait. Elég fontos lenne!

Előre is köszi!



2013. máj. 23. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kottákat bajos letölteni a netről a szerzői jog miatt, ezért találsz csak akkordjelzéssel ellátott szövegeket vagy esetleg tabulatúrákat a neten. De ha hallás után megtanulod a dalt, és megvannak az akkordok, akkor nem értem, mi a probléma. Egyébként láttam a boltban A dzsungel könyve albumot, de persze jó drága, mint minden kotta.
2013. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy pontosan ugyanazt a dallamot kéne játszanom, ami az eredetiben van. Valamiért nem találom meg a hangokat normálisan, csak a harmóniát érzékelem...

Na mindegy, azért köszönöm! :)

2013. máj. 24. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!