Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés

A Harley Benton tényleg olyan rossz?

Találtam egy Cort G200-ast viszonylag olcsón(20 000),mi a véleményetek róla?Használtan szeretnék,mert nincs olyan sok pénzem.Squierből nem találok annyira olcsót,és akkor már újonnan venném.


2013. máj. 27. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Harley Bentonból eddig n még használhatóval nem találkoztam, attól még persze megeshet, hogy van olyan is elvétve... A Cort és a Squier amit írtál megbízható kezdőgitárok, szerintem nyugodtan veheted használtan, ha mag tudod nézni személyesen, látatlanban én semmilyen hangszert nem vennék, sem újat, sem használtat. Amúgy Squier bullet Stratot szerintem 20-22e-ért biztosan találsz, gitarshop.hu-n szoktam mindig látni, hogy hirdetnek olyat, általában egyszerre akár 3-4-et is. Amúgy 20e-ért szerintem egy jó állapotban levő G200-asért és Squier Bullet Stratért is egy teljesen korrekt, sőt, viszonylag alacsony ár.
2013. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem G200-om van és már 6 éve szolgál nekem.Jó gitár,meg vagyok vele elégedve,bátran megveheted;)
2013. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!