Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a zene meghatározz...

Dolfi88 kérdése:

Szerintetek a zene meghatározza, hogy milyen emberek vagyunk?

Figyelt kérdés
A testvérem nagyon sokszor mondta, hogy miért hallgatok David Guetta-t,Macklemore-t meg ilyeneket.Minden stílus megfordult már nálam pop-tól a klasszikus zenéig,-mondjuk a dubstepnél kiakadt-de rock még sosem.Pedig ő azt mondta, hogy az lenne a normális.Tisztelem a szavát,ezért tudnátok ajánlani olyan rock zene címet ami egy tízenháromévesnek tetszene?
2013. máj. 28. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan hogy normális mindenkinek más a stílusa és ne hallgass azért rock zenét mert a testvéred azt mondja.De ha te akarod.

és amúgy hány éves vagy?

2013. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, meghatározza. Nagyon is. De hogy kinek milyen az ízlése, kinek mi a normális, az szubjektív. Én hegedűs vagyok, életemben nem játszottam rajta népzenét, viszont imádom vele a rockot, a dubsteppet, a hiphopot, stb. És klasszikus tanon tanultam... Szerintem minél színesebb az ízlésed, annál jobb.

Legyél egyedi, legyél önmagad, és ne azért hallgass rockot, mert a tesó azt mondja.

2013. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom valaszotokat melyen megerintett es hasznos volt szamomra. mindkettotoknek ment a zold es amgy 13
2013. máj. 29. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!